Jak se dostat do Egypta

Do Egypta se můžete dopravit především díky zájezdům od cestovních kanceláří. Zvlášť v případě nákupu na poslední chvíli je cena last minute zájezdů často menší, než cena samostatné letenky.

Zájezdy do Egypta

Zájezdy do Egypta nabízí téměř všechny cestovní kanceláře. Nejoblíbenějšími letovisky jsou Hurghada, Marsa Alam, Sharm El Sheikh, Taba a další. Ceny zájezdů do Egypta se pohybují od 5 000 do 25 000 Kč. Cena vždy záleží na tom, zda pořídíte zájezd na poslední chvíli či si připlatíte za včasný nákup. Ceny zájezdů s blížícím se datem odletu rapidně klesají.

Letecky do Egypta

Koupě samotné letenky vás častokrát vyjde dráž, než když zakoupíte kompletní zájezd u cestovní kanceláře.

Letenky z Prahy

Z Prahy se do můžete do Egypta vydat s leteckou společností Smartwings. Ceny za letenky se běžně pohybují kolem 6 000 - 9 000 Kč.

Letenky s přestupem vás vyjdou zhruba polovinu. Pro vyhledání nejvýhodnějších můžete využít náš vyhledávač levných letenek.

Letenky z okolních letišť

O něco levněji se dají, díky nízkonákladové letecké společnosti Wizz Air, pořídit letenky s odletem z Vídně. Do letoviska Sharm El Sheikh se tak dopravíte od 2 000 Kč. Z Budapešti pak můžete za podobnou částku letět do Hurghady.

Článek pro vás napsal:
Aktualizováno: 30.5.2024