Levné letenky do Egypta

Online letenky se slevou až 90%
Praha
Letiště Káhira

Levné letenky

Rádi byste vyrazili po vlastní ose do Egypta? Letenky do Egypta jsou poměrně drahou záležitostí a vyjdou vás na ceny kolem 8 000 Kč za zpáteční let. Z Prahy můžete cestovat s leteckou společností Smartwings, z Vídně pak nabídnou letenky společnosti Austrian, Egyptair a Wizz Air. Mnohdy se vám ale více vyplatí pořídit zájezd s cestovní kanceláří. 

 Letenky do Egypta drží svou cenu po celý rok, ale levnější letenky máte šanci objevit s odletem během ledna. Nejlepší ceny získáte při nákupu 2-3 měsíce do plánovaného odletu. Pokud chcete ušetřit, prozkoumejte nabídku letů s přestupem. 

Nejvýhodnější letenky do Egypta najdete v našem vyhledávači nejlevnějších letenek.

Kolik obvykle stojí letenky do Egypta?

Letenky do Egypta jsou poměrně drahou záležitostí a vyjdou vás na ceny kolem 8 000 Kč za zpáteční let. Mnohdy se vám tak vyplatí cestovat s CK, jelikož se ceny last minute zájezdů rovnají cenám letenek.

Kde koupit nejlevnější letenky do Egypta?

Nejvýhodnější letenky do Egypta najdete v našem vyhledávači nejlevnějších letenek, který vám porovná ceny letenek všech leteckých společností.

Letenky můžete rovněž zakoupit přímo u leteckých společností, jako je Smartwings, Austrian, Egyptair a Wizz Air. 

Kdy jsou letenky do Egypta nejlevnější?

Letenky do Egypta drží svou cenu po celý rok, ale na levnější letenky máte šanci narazit s odletem během ledna. Nejlepší ceny získáte při nákupu 2-3 měsíce do plánovaného odletu.

Které letecké společnosti létají bez přestupu do Egypta?

Z Prahy si do Egypta bez přestupu zaletíte se společností Smartwings, která nabízí přímé lety do většiny egyptských destinací. Z Vídně můžete cestovat například se společnostmi Austrian, Egyptair a Wizz Air. 

Jak dlouho trvá let do Egypta?

Přímý let do Egypta trvá okolo 5 hodin. 

Na která letiště se létá v Egyptě?

Na území Egypta leží hned několik mezinárodních letišť, mezi nejvyužívanější z nich patří letiště Marsa Alam (RMF), Hurghada (HRG), Káhira (CAI), Sharm el-Sheikh (SSH), Marsa Matrouh (MUH) a Taba (TCP).

Akční letenky