O nás

O nás

Cestujte výhodně a bezstarostně

O nás

Vítejte na stránkách Levnocestovani.cz!

Jsme tým nadšených cestovatelů, dobrodruhů a odborníků na levné cestování a již od roku 2015 vám každý den přinášíme spoustu tipů navýhodné letenky i zájezdy.

Na našich stránkách najdete rady a triky, jak cestovat levně, efektivně a užít si své cesty na maximum. Zjistíte, jak najít ty nejlevnější letenky, jak si zarezervovat ubytování za výhodné ceny i jak efektivně naplánovat svoji cestu. Každý den zde najdete novou dávku inspirace pro vaše další toulky světem.

Svět je plný úžasných míst a zážitků, které mnoha lidem zůstávají ukryty. V našich průvodcích se svámi podělíme o tipy na zajímavá místa, zážitky iatrakce, které by vám během návštěvy dané destinace rozhodně neměly uniknout. Ukážeme vám, jak můžete cestovat po vzoru místních a poznat skutečnou kulturu i zvyky dané země. Náš web je ale i místem, kde můžete sdílet své zážitky i doporučení zcest a inspirovat tak další cestovatele.

Pravidelně pro vás sepisujeme podrobné průvodce. Ať už se jedná oprůvodce destinacemi, aerolinkami, letišti, dopravci, nejrůznějšími společnostmi i hotely, staráme se vždy o to, aby byly aktuální.

Mimo jiné se snažíme podporovat udržitelné cestování a sdílet informace o tom, jak cestovat zodpovědně a ohleduplně knaší planetě i životnímu prostředí.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Tým Levnocestovani.cz

Proč jsou nabídky na webu tak levné?

Letenky ani zájezdy přímo neprodáváme, pouze vás upozorňujeme na výhodné nabídky jednotlivých společností. U letenek může jít o nejrůznější slevové akce, u zájezdů pak jde většinou o last minute nabídky cestovních kanceláří za sníženou cenu.

Jak vyděláváme?

Vždy vám doporučujeme pouze akce, které mají smysl. Pokud si „přes nás“ koupíte letenku, zájezd či jinou službu, obdržíme vněkterých případech od dané společnosti provizní odměnu ve výši 1 – 2 % zceny. Vaše cena se ale nijak nenavyšuje a zůstává pro vás ve výsledku vždy stejná.

Tyto prostředky využíváme k tvorbě dalších cestovatelských průvodců, za což vám předem moc děkujeme.

Proč někdy vidím jinou cenu než vy?

Může se stát, že cena, kterou vidíte vsepsaném tipu, se vmoment vašehonákupu liší. Ceny jsou platné vždy vokamžik sepsání a jejich platnost se různí – někdy vydrží i několik dní, jindy jsou platné pouze pár hodin, či dokonce minut.

Cena letenek není pevná, ale mění se s obsazeností letadla. Vpřípadě last minute zájezdů většinou zbývá posledních pár míst, které se cestovní kancelář snaží prodat za výhodnou cenu.