O nás

O nás

Cestujte výhodně a bezstarostně

O nás

Vítejte na stránkách Levnocestovani.cz!

Jsme tým nadšených cestovatelů, dobrodruhů a odborníků na levné cestování a již od roku 2015 vám každý den přinášíme spoustu tipů na výhodné letenky i zájezdy.

Na našich stránkách najdete rady a triky, jak cestovat levně, efektivně a užít si své cesty na maximum. Zjistíte, jak najít ty nejlevnější letenky, jak si zarezervovat ubytování za výhodné ceny i jak efektivně naplánovat svoji cestu. Každý den zde najdete novou dávku inspirace pro vaše další toulky světem.

Svět je plný úžasných míst a zážitků, které mnoha lidem zůstávají ukryty. V našich průvodcích se s vámi podělíme o tipy na zajímavá místa, zážitky i atrakce, které by vám během návštěvy dané destinace rozhodně neměly uniknout. Ukážeme vám, jak můžete cestovat po vzoru místních a poznat skutečnou kulturu i zvyky dané země. Náš web je ale i místem, kde můžete sdílet své zážitky i doporučení z cest a inspirovat tak další cestovatele.

Pravidelně pro vás sepisujeme podrobné průvodce. Ať už se jedná o průvodce destinacemi, aerolinkami, letišti, dopravci, nejrůznějšími společnostmi i hotely, staráme se vždy o to, aby byly aktuální.

Mimo jiné se snažíme podporovat udržitelné cestování a sdílet informace o tom, jak cestovat zodpovědně a ohleduplně k naší planetě i životnímu prostředí.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Tým Levnocestovani.cz

Proč jsou nabídky na webu tak levné?

Letenky ani zájezdy přímo neprodáváme, pouze vás upozorňujeme na výhodné nabídky jednotlivých společností. U letenek může jít o nejrůznější slevové akce, u zájezdů pak jde většinou o last minute nabídky cestovních kanceláří za sníženou cenu.

Jak vyděláváme?

Vždy vám doporučujeme pouze akce, které mají smysl. Pokud si „přes nás“ koupíte letenku, zájezd či jinou službu, obdržíme v některých případech od dané společnosti provizní odměnu ve výši 1 – 2 % z ceny. Vaše cena se ale nijak nenavyšuje a zůstává pro vás ve výsledku vždy stejná.

Tyto prostředky využíváme k tvorbě dalších cestovatelských průvodců, za což vám předem moc děkujeme.

Proč někdy vidím jinou cenu než vy?

Může se stát, že cena, kterou vidíte v sepsaném tipu, se v moment vašeho nákupu liší. Ceny jsou platné vždy v okamžik sepsání a jejich platnost se různí – někdy vydrží i několik dní, jindy jsou platné pouze pár hodin, či dokonce minut.

Cena letenek není pevná, ale mění se s obsazeností letadla. V případě last minute zájezdů většinou zbývá posledních pár míst, které se cestovní kancelář snaží prodat za výhodnou cenu.