Jak se dostat na Maledivy

Na Maledivy můžete cestovat na vlastní pěst leteckou dopravou. Let z Prahy s přestupem trvá přibližně 14 - 18 hodin a za letenky v průměru zaplatíte od 16 000 Kč. Zajímavou kombinací je návštěva Srí Lanky a Malediv. Pokud cestování na vlastní pěst není nic pro vás, můžete svou vysněnou dovolenou svěřit do rukou cestovní kanceláře. 

Zájezdy na Maledivy

Pokud se necítíte na cestování po vlastní ose, můžete využít služeb osvědčených cestovních kanceláří. Maledivy jsou stálicí v nabídce zájezdů do exotiky. Cena většinou začíná od 35 000 Kč za osobu. 

Letecky na Maledivy

Letecká doprava je jediným způsobem, jak můžete Maledivy navštívit. Přímé spojení z Prahy ani okolních letišť ale bohužel neexistuje.

S jedním přestupem se na Maledivy dostanete například se společnostmi Qatar Airways, Flydubai, Lufthansa, Turkish Airlines nebo Emirates. Na cestě strávíte přibližně 14 - 18 hodin v závislosti na přestupech. Letenky je možné zakoupit od 16 000 Kč.

Nejlevnější letenky na Maledivy můžete vyhledat na této stránce.

Na Maledivy ze Srí Lanky

Spojit návštěvu Srí Lanky a Malediv se stává populárnější a populárnější. Srí Lanka nabízí velké kulturní i přírodní bohatství a na Maledivách si naopak můžete dopřát pořádnou dávku odpočinku v průzračném moři. Obě destinace jsou od sebe vzdáleny cca 1,5 hodinovým letem.

Lety jsou provozovány několikrát denně společnostmi Emirates, Turkish Airlines i SriLankan Airlines.

Článek pro vás napsal:
Aktualizováno: 28.9.2023