Průvodce / Asie / Maledivy / Co musíte zažít

Co musíte zažít na Maledivách

Co musíte zažít na Maledivách

 

 

 • 1. Výlet ponorkou na Maledivách

  Výlet ponorkou na Maledivách může být úžasným zážitkem pro ty, kteří se chtějí podívat pod hladinu Indického oceánu a objevit krásy podmořského světa. Během 2-hodinové plavby můžete vidět mnoho různých druhů korálů, ryb a mořských živočichů.

  Výlet můžete podniknout z hlavního města Malé, více informací a možnost rezervace naleznete zde.

  Více informací
 • 2. Maledivské pláže

  Na maledivské souostroví můžeme najít ty nejkrásnější pláže na světě, jsou na každém z téměř 1200 ostrovů a jsou přímo dokonalé.  Zatímco některé pláže se mohou pochlubit měkčími zrnky písku než ostatní, faktem zůstává, že zde najdete bělejší písek a tu nejkrásnější azurovou vodu jako nikde jinde na světě.  Tento fakt dokazuje přes milion turistů ročně, kteří zde zavítají.

  Více informací
 • 3. Šnorchlování na Maledivách

  Maledivy se pyšní křišťálově čistou vodou, rozmanitým mořským životem a fascinujícími korálovými útesy, což činí šnorchlování zde nezapomenutelným zážitkem. Výlety za šnorchlováním, včetně zapůjčení vybavení, si můžete objednat jak v resortech, tak na místních ostrovech.

  Jedna z nejpopulárnějších plaveb za šnorchlováním z hlavního města Malé je tato.

  Více informací
 • 4. Potápění na Maledivách

  Potápění na Maledivách je jednou z nejoblíbenějších aktivit pro návštěvníky tohoto malebného souostroví, které se skládá z více než 1 000 ostrovů a atolů. Díky křišťálově čisté vodě, bohatému podmořskému životu a úchvatným korálovým útesům jsou Maledivy považovány za jedno z nejlepších míst na světě pro potápění.

  Více informací
 • 5. Rybaření na Maledivách

  Rybaření na Maledivách je díky bohatému mořskému životu populární činností pro turisty i místní obyvatele. Vyzkoušet můžete tradiční rybaření, Big Game Fishing, noční rybaření i rybaření na mušku.

  Více informací
Článek pro vás napsal:
Aktualizováno: 18.4.2023