Proč Zanzibar navštívit

Zanzibar nabízí jedinečnou pohádkovou atmosféru tropického ostrova, šumění Indického oceánu, písečné pláže, palmy, pestrobarevný podmořský život i bohaté kulturní památky.

Ostrov se stává cílem turistů z celého světa, které láká na úžasné pláže, zajímavou kuchyni a především celoročně stabilní slunečné počasí. Čeká Vás tu množství sportovních aktivit, unikátních historických památek a dobrodružných výletů.

Před cestou na Zanzibar

Před cestou si projděte naše skvělé a pravidelně aktualizované průvodce, ve kterých najdete vše potřebné.

Uzavřete též cestovní pojištění, zarezervujte si hotel a případně i automobil.

Zvažte i rezervaci organizovaných výletů a vstupenek.

Průvodci

Kde se na Zanzibaru ubytovat?

Na Zanzibaru se nachází mnoho příjemných hotelů i luxusních apartmánů a zároveň také alternativní bydlení v chýších nebo eko-hotelech. Pro baťůžkáře jsou nachystána lůžka v low-cost hostelech, rodiny ocení příjemné zázemí family hotelů, a na náročné klienty čekají resorty vychytané do posledního detailu. Podívejte se na typ ubytování podle vašich představ.

Více informací naleznete v kapitole průvodce "Kde se ubytovat na Zanzibaru".

Nejlepší hotely

Zájezdy na Zanzibar

Na Zanzibaru můžete strávit svou vysněnou a dlouho plánovanou dovolenou nebo se rozhodnout na poslední chvíli, zamluvit zájezd a vyrazit. Přenechte starosti a plánování cestovní kanceláři a inspirujte se v nabídce akčních zájezdů. Nejlevněji se na Zanzibar dostanete v rámci first minute nebo last minute nabídek.

Letenky na Zanzibar

Praha

Doprava

z/na
Nejlevnější dopravaDala Dala 505300 TZS / cca 3 Kč
Nejvýhodnější dopravaHotelový transferDle hotelu
Nejpohodlnější dopravaTaxiCca 250 Kč

Z mezinárodního letiště na Zanzibaru se můžete dostat do cílové destinace třemi způsoby – veřejným autobusem dalla–dalla, taxíkem či hotelovým transferem. Pokud máte zajištěný zájezd od cestovní kanceláře či jste na dopravě z letiště domluveni s ubytovacím zařízením, přijede pro vás hotelový transfer. Pokud však letíte bez cestovní kanceláře, budete muset využít taxislužby či veřejného autobusu.

Průvodce letištěm

Podrobné informace nejen o dopravě naleznete v průvodci letištěm Zanzibar.