Proč Tanzanii navštívit

Země jako Tanzanie je téměř neustále dějištěm dechberoucího přírodního divadla. Národní parky vás zavedou do typické africké savany, kde můžete jen v tichém úžasu pozorovat život divokých zvířat. Národní parky Ngorongoro a Serengeti patří mezi oblasti s nejvyšší koncentrací volně žijících afrických zvířat. Mezi další tanzanská přírodní "nej" patří nejhlubší africké jezero Tanganika, největší africké jezero Ukerewe (Viktoriino) a nejvyšší hora Afriky Kilimanjaro-Uhuru. Tanzanie, to ale nejsou jenom krásy přírody - je to nesmírně obohacující země ve všech směrech, ať už se rozhodnete poznat její tradiční obyvatele, zdolat Kilimanjaro, potápět se, nebo jen odpočívat na fantastických plážích Zanzibaru.

Před cestou do Tanzanie

Před cestou zvažte zamluvení ubytování, uzavření cestovního pojištění, rezervaci půjčení automobilu nebo zajištění nejrůznějších aktivit a výletů. Díky včasné rezervaci můžete výrazně ušetřit.

Doporučujeme

Kde se v Tanzanii ubytovat?

Tanzanie je díky své nádherné přírodě a zajímavým lidem oblíbeným cílem cestovatelů z celého světa, proto zde najdete všechny typy ubytování od luxusních resortů po levné hostely. Nadstandardní ubytování v blízkosti moře nebo některého z národních parků lze pořídit za velmi rozumné ceny.

Nejlepší hotely v Tanzanii

VÍCE O UBYTOVÁNÍ V TANZANII >

Zájezdy do Tanzanie

Mnoho cestovních kanceláří nabízí zájezdy do tanzanských národních parků za zvířaty, za poznáním Tanzanie s výstupem na nejvyšší horu Afriky, okružní cestu po okolních státech nebo jen do hotelů na překrásné tamní pláže. Zvolte, která varianta vám sedí nejvíce, porovnejte ceny jednotlivých CK ve vyhledávači a zvolte tu nejvýhodnější variantu.

Letenky do Tanzanie

Praha