Pokud byste rádi na Silvestr vyrazili za hranice, ale Londýn (s odletem z Brna či z Ostravy) vás neláká, co byste řekli Dublinu? Právě tam se nyní z Prahy dopravíte za 1 410 Kč s tím, že na cestu se vydáte 31. prosince brzy ráno, vracet se budete 1. ledna po poledni. Dublin je proslulý pravými irskými hospodami, které najdete doslova na každém rohu. Silvestr tam tak rozhodně nebude nuda. Toto je tip na individuální cestování, dáváte-li přednost turistice s cestovní kanceláří, zájezdy do Irska najdete zde

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou začínáte, praktické tipy najdete v našem podrobném průvodci zde >>.

 

Cestovní pojištění pro cesty po EU sice není nutností, rozhodně však není ani na škodu. I vzhledem k tomu, že stojí pár korun na den, ho vždy raději doporučujeme vyřídit. Srovnání dostupných možností naleznete zde >>.

 

Odlet i přílet je z výborně dostupné Prahy. Pamatujte na to, že Irsko obecně nepatří mezi nejlevnější destinace, proto si ještě před nákupem letenek nezapomeňte propočítat přibližné výdaje na celou cestu. Myslete na dopravu z/na letiště, ubytování, stravování i alkohol 🙂

 

Pokud neplánujete celou noc strávit venku bujarými oslavami, ubytování řešte buď klasicky přes Booking, nebo využijte tuto naši slevu na první ubytování rezervované přes stránky AirBnB. Ubytování si zamluvte co nejdřív.

 

 

Letenky PrahaDublinPraha na termín 31. prosince až 1. ledna můžete rezervovat na stránkách Ryanair. Alternativně letenky zakupte u českého prodejce, cena je sice o něco málo vyšší, ale máte vše v češtině a pár korunami přispějete na provoz tohoto webu. 

 

Dublin akční letenky na Silvestr
Levné letenky do Dublinu na Silvestr
Pro nejrychlejší! Silvestr v Dublinu z Prahy za 1410 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!