Silvestr je za rohem a vy ještě nemáte žádné plány? Pojměte to tento rok velkolepě a vydejte se na oslavy konce roku do Londýna. Zpáteční letenky z Brna nyní pořídíte za 1 383 Kč, což je vzhledem k populárnímu termínu slušná cena. Do anglické metropole se vydáte 31. prosince večer, vracet se pak budete 2. ledna. Inspiraci na cestu můžete načerpat v našem podrobném průvodci po Londýně. Tento tip je na individuální turistiku, veškeré zájezdy do Londýna s cestovní kanceláří naleznete zde

 

 

TIP: V případě, že s individuální turistikou začínáte nebo máte zatím jen minimum zkušeností, přečtěte si tento podrobný návod >>. 

 

Doporučujeme vám sjednání cestovního pojištění. Přehledné online srovnání dostupných možností naleznete zde >>.

 

Odlet je z dobře dostupného Brna. K ceně letenek i přesto nezapomeňte připočítat další náklady jako výše zmíněné pojištění, transfer z/na letiště, ubytování a stravování. Pozornost věnujte tomu, že přiletíte na letiště Londýn Stansted. Lístky na bus do centra města si ideálně zakupte ihned po nákupu letenek na stránkách EasyBus. Ceny se s blížícím se termínem zvyšují, pozor na to.

 

Veškeré volné hotely na daný termín naleznete zde. Alternativně také můžete využít tuto naši slevu na první ubytování rezervované přes web Airbnb. S rezervací neváhejte, Londýn je na Silvestr hodně oblíbený a řada hotelů už hlásí vyprodáno.

 

 

Letenky Brno–Londýn Stansted–Brno v termínu 31. prosince až 2. ledna rezervujte na stránkách společnosti Ryanair. Alternativně letenky můžete zakoupit u ověřeného českého prodejce, cena sice bude o něco vyšší, ale celý nákup proběhne v češtině, získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Londýn akční letenky na Silvestr z Brna
Levné letenky do Londýna na Silvestr
Silvestr v Londýně z Brna za 1383 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!