Za opravdu parádní cenu se můžete vydat na silvestrovské oslavy do Londýna! Odlétat budete 31. prosince odpoledne z Ostravy, návrat je plánován na 2. ledna. Stihnete tak ty hlavní večerní oslavy a ještě budete mít celý den v Londýně. Můžete ho vyplnit vzpamatováváním se ze silvestrovské párty nebo si projít ty nejznámější památky. Inspiraci můžete načerpat v našem podrobném průvodci po Londýně. Tento tip je na individuální turistiku, veškeré zájezdy do Londýna s cestovní kanceláří naleznete zde

 

 

TIP: V případě, že s individuální turistikou teprve začínáte nebo máte zatím jen minimum zkušeností, přečtěte si tento podrobný návod >>. 

 

Doporučujeme vám sjednat si cestovní pojištění. Přehledné online srovnání dostupných možností naleznete zde >>.

 

Odlet je z dobře dostupné Ostravy. K ceně letenek i přesto nezapomeňte připočítat další náklady jako výše zmíněné cestovní pojištění, transfer z/na letiště, ubytování a stravování. Pozornost věnujte tomu, že přiletíte na letiště Londýn Stansted. Lístky na bus do centra města si ideálně zakupte ihned po nákupu letenek na stránkách EasyBus. Ceny se s blížícím se termínem zvyšují, pozor na to!

 

Veškeré volné hotely na daný termín naleznete zde. Alternativně také můžete využít tuto naši slevu na první ubytování rezervované přes web Airbnb. S rezervací neváhejte, Londýn je na Silvestr hodně oblíbený a řada hotelů už hlásí vyprodáno. Počítejte také s vyššími cenami.

 

 

Letenky Ostrava–Londýn Stansted–Ostrava v termínu 31. prosince až 2. ledna rezervujte na stránkách společnosti Ryanair. Alternativně letenky můžete zakoupit u ověřeného českého prodejce, cena sice bude o něco vyšší, ale celý nákup proběhne v češtině, získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte chod tohoto webu. 

 

Londýn akční letenky na Silvestr z Ostravy
Levné letenky do Londýna z Ostravy na Silvestr
Oslavte Silvestr v Londýně za 690 Kč! (letenky z Ostravy tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!