Ještě jednou se dnes společně podíváme na Kanárské ostrovy. Důvodem nám k tomu budou levné letenky z Berlína na Lanzarote za 1275Kč, které se objevily v nabídce letecké společnosti Ryanair. Já vybral 4-denní termín, ale alternativně můžete zvolit i dovolenou na 8 dní – cena letenek je stejná. Kalkulace je vedena pro 2 lidi, pokud by vás letělo více, dá se s cenou dostat ještě o něco níže. Detailního průvodce po Lanzarote, naleznete zde. Zájezdy na Lanzarote přes cestovní kanceláře pak naleznete zde.

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Průvodce Berlínem naleznete zde, pokud budete mít čas a pojedete s dětmi, je možná rozumné tuto příležitost využít k prohlídce Berlínské Zoo. Nám se líbila i bez dětí :). Jízdenky můžete nakoupit u StudentAgency, nebo Eurolines.

 

Před nákupem si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci, tedy včetně cesty na/z letiště v Berlíně i na Lanzarote, náklady na jídlo a případné půjčení automobilu.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Berlín – Lanzarote – Berlín za 49,9€ zakupte na Ryanair.com v termínu 17. – 20. prosince. Alternativně můžete koupit letenky u českého prodejce, cena je o trochu vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a podpoříte pár korunami tento web.

 

Letenky na Kanárské ostrovy
Letenky na Kanárské ostrovy

 

V ceně máte pouze příruční zavazadlo, odbavené je za příplatek. Nicméně dobře zvažte, zda kufr potřebujete. Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7 měsíční cestu kolem světa, naleznete zde >>

 

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde >>

Všechny hotely na toto datum s All Inclusive, naleznete zde >>

Pokud zarezervujete pobyt přes tento odkaz, získáte po skončení pobytu 15 dolarů zpět.

 

Alternativně můžete využít naší slevu 725Kč na první ubytování a ubytovat se přes AirBnb. Tuto slevu může využít každý ve skupině, jedinou podmínkou je vyšší cena jak 1500Kč.

 

Já pro názornost zvolil toto ubytování za 2220Kč/2 osoby/4 dny, ale samozřejmě si zvolte hotel dle svých představ. Pokud preferujete All Inclusive, volil bych tento skvěle hodnocený hotel. Za málo peněz dostanete opravdu hodně muziky a i když si na All Inclusive příliš nepotrpím, zde bych si asi připlatil.  Vypadá vážně skvěle.

 

Levný hotel s All Inclusive na Kanárských ostrovech
Levný hotel s All Inclusive na Kanárských ostrovech

 

Předvánoční Kanárské ostrovy (Lanzarote) na 4 dny za 2380Kč (nebo za 4750Kč s ALL INCLUSIVE)

2 komentáře u „Předvánoční Kanárské ostrovy (Lanzarote) na 4 dny za 2380Kč (nebo za 4750Kč s ALL INCLUSIVE)

  • 27.11.2017 (21:47)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den, můžete mi napsat na email, levnocestovani@email.cz. Případné dotazy je ale nejlepší řešit přímo v tipu dole v diskuzi, nebo tady v poradně – pomůže to tak nejvíce lidem.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!