Přáli byste si vidět Velkou čínskou zeď? Toto přání se vám může splnit díky akčním letenkám aerolinky LOT do Pekingu. Odlétat budete z Prahy, cena 9 590 Kč je konečná a zahrnuje veškeré poplatky i zavazadla. Aktuálně je k dispozici řada termínů od poloviny ledna do poloviny června. Průvodce Pekingem si můžete přečíst zde, rady na cestu k Velké čínské zdi pak naleznete zde. Toto je tip na individuální turistiku, veškeré zájezdy do Číny s cestovní kanceláří naleznete zde.

 

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme vám přečíst si tento podrobný návod >>.

 

Před cestou do Číny určitě nezapomeňte uzavřít kvalitní cestovní pojištění. Srovnání všech dostupných možností naleznete zde >>.

 

Odlétat budete z výborně dostupné Prahy. Ještě před nákupem letenek si odhadněte náklady na celou cestu, ať pak nejste nepříjemně překvapeni. Myslete na výše zmíněné pojištění, ubytování, stravování i dopravu po Pekingu/k Velké čínské zdi. Pro pobyt v Číně potřebujete vízum, cena je 2 700 Kč, vyřídíte si ho v Praze. Informace hledejte zde.

 

Ubytování můžete vyřešit klasicky přes Booking nebo Agodu. Alternativou je pak využití naší slevy na vaše první ubytování přes Airbnb.

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha–Peking–Praha můžete zarezervovat v tomto přehledném kalendáři termínů >>

 

Levné letenky Peking
Peking (Čína) z Prahy za 9590 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!