Přáli byste si vidět Velkou čínskou zeď? Toto přání se vám může splnit díky akčním letenkám aerolinky LOT do Pekingu. Odlétat budete z Prahy, cena 9 590 Kč je konečná a zahrnuje veškeré poplatky i zavazadla. Aktuálně je k dispozici řada termínů od poloviny ledna do poloviny června. Průvodce Pekingem si můžete přečíst zde, rady na cestu k Velké čínské zdi pak naleznete zde. Toto je tip na individuální turistiku, veškeré zájezdy do Číny s cestovní kanceláří naleznete zde.

 

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme vám přečíst si tento podrobný návod >>.

 

Před cestou do Číny určitě nezapomeňte uzavřít kvalitní cestovní pojištění. Srovnání všech dostupných možností naleznete zde >>.

 

Odlétat budete z výborně dostupné Prahy. Ještě před nákupem letenek si odhadněte náklady na celou cestu, ať pak nejste nepříjemně překvapeni. Myslete na výše zmíněné pojištění, ubytování, stravování i dopravu po Pekingu/k Velké čínské zdi. Pro pobyt v Číně potřebujete vízum, cena je 2 700 Kč, vyřídíte si ho v Praze. Informace hledejte zde.

 

Ubytování můžete vyřešit klasicky přes Booking nebo Agodu. Alternativou je pak využití naší slevy na vaše první ubytování přes Airbnb.

 

Letenky Praha–Peking–Praha můžete zarezervovat v tomto přehledném kalendáři termínů >>

 

Levné letenky Peking
Peking (Čína) z Prahy za 9590 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *