Vydejte se na slunný jih Španělska! Díky akčním letenkám aerolinky Ryanair můžete poznat nádhernou Malagu nebo její okolí. Zpáteční letenky s odletem z Vídně zakoupíte za parádních 480 Kč, vybírat můžete z celé řady termínů včetně prodloužených víkendů. Pro inspiraci nahlédněte do cestopisů našich čtenářů “Malaga na vlastní pěst“ a “Týden stopem po Andalusii“ nebo si pročtěte našeho průvodce Španělskem ZDARMA. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Španělska přes cestovní kanceláře případně naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Do Španělska je možné na dovolenou přicestovat od 21. června, a to bez nutnosti podstupovat do té doby povinnou karanténu. Ze Španělska se poté budete vracet bez nutnosti předložit test.

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa. Ne každý z našich čtenářů ale může čekat s nákupem na last minute, proto začínáme přidávat tyto first minute tipy na termíny od července.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou dosud nemáte zkušenosti, přečtěte si článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

 

Pojištění pro krátké cesty po Evropě sice není nutností, pro jistotu ho doporučujeme vyřídit (a to i vzhledem k tomu, že vyjde na pár korun za den). Přehledné online srovnání dostupných cestovních pojištění proto naleznete zde >>.

 

Odlet je z velmi dobře dostupné Vídně, kam se dopravíte autobusy Flixbus nebo Regiojet

 

Před nákupem letenek nezapomeňte spočítat, kolik vás dovolená bude stát jako celek včetně ubytování, stravování a dopravy z/na letiště ve Španělsku. Pokud si budete půjčovat auto, rezervaci můžete provést už předem na ověřených stránkách Rentalcars.

 

Veškeré volné hotely najdete na Bookingu. Ještě o něco levnější alternativou pak může být využití této naší slevy na vaše první ubytování rezervované přes AirBnb.

 

 

Letenky Vídeň–Malaga (Španělsko)–Vídeň například na termín 4. až 8. července (sobota až středa) můžete zarezervovat přímo na stránkách Ryanair. Alternativou je pak nákup letenek u českého prodejce, cena sice bude vyšší, ale získáte zákaznickou podporu v češtině a pár korunami podpoříte chod tohoto webu.

 

letenky Malaga ryanair
Levné letenky z Vídně do Malagy, červenec
Malaga z Vídně o letních prázdninách i na prodloužené víkendy a státní svátky za 480 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

2 komentáře u „Malaga z Vídně o letních prázdninách i na prodloužené víkendy a státní svátky za 480 Kč! (letenky tam i zpět)

  • 20.6.2020 (16:52)
   Trvalý odkaz

   Nejlevnější termíny za 480 Kč už najdete jen v září, i přes prázdniny ale stále můžete letět za velmi dobrou cenu mezi 13 až 20 eury za jednu cestu (tzn. za 26 až 40 euro za zpáteční letenku).

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!