Jih Španělska v září nabídne přímo ideální podmínky pro letní dovolenou. Pokud tedy chcete uniknout před blížícím se podzimem, tohle je skvělá volba. Zpáteční letenky s odletem z Prahy na námi vybraný termín aktuálně zakoupíte za bezkonkurenčních 258 Kč. Pokud k letenkám přidáte dobře hodnocené ubytování, dostanete se na částku 1 855 Kč/osoba za 8 dní. A to je na zářijovou dovolenou parádní cena! Pro inspiraci, co dělat na místě, stačí nahlédnout do cestopisů našich čtenářů “Malaga na vlastní pěst“ a “Týden stopem po Andalusii“ anebo si pročíst našeho průvodce Španělskem ZDARMA. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Španělska přes CK případně naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Španělsko turistům umožňuje volný vstup do země, povinné je pouze vyplnění online formulář. Po návratu do Česka vás bohužel čekají větší nepříjemnosti, a to buď na vlastní náklady absolvovat testování, anebo nastoupit do domácí karantény. Tento tip je tu tak pro ty, kteří s některou z těchto možností nemají problém. Dovolená se i se zaplacením testu díky extra levným letenkám stále vyplatí.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, přečtěte si článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

 

Pojištění pro cesty po Evropě sice není nutností, pro jistotu ho ale vždy doporučujeme vyřídit (a to i vzhledem k tomu, že vyjde na pár korun za den). Přehledné online srovnání všech dostupných pojištění proto naleznete zde >>.

 

Odlet a přílet bude z výborně dostupné Prahy. Před nákupem letenek si i přesto nezapomeňte propočítat, kolik vás dovolená bude stát jako celek. Myslete na ubytování, stravování a dopravu z/na letiště ve Španělsku. Pokud si budete půjčovat auto, rezervaci můžete provést už předem na ověřených stránkách Rentalcars a vůz si vyzvednout hned na letišti.

 

Pro ubytování jsme zvolili velice dobře hodnocené ubytování House Fata. Vzhledem ke sdílené koupelně je určené zejména nenáročným cestovatelům. Vybírejte podle svých požadavků. Zajímavou alternativou pak může být registrace přes tento odkaz a využití naší slevy na vaše první ubytování rezervované přes AirBnb. Máme tu zkušenost, že v Malaze se na Airbnb dají najít opravdu slušné nabídky, kdy za dobrou cenu rezervujete klidně celý byt i s přístupem k bazénu.

 

 

Letenky na trase Praha–Malaga–Praha na termín 11. až 18. září můžete zarezervovat přímo na stránkách Ryanair. Alternativou je pak nákup letenek u ověřeného českého prodejce, cena sice bude vyšší, ale nákup bude v češtině, získáte zákaznickou podporu v češtině a pár korunami podpoříte i chod tohoto webu.

 

letenky ryanair
Letenky z Prahy do Malagy, září, Ryanair
Malaga z Prahy na 8 dní za 1855 Kč! (letenky + ubytování)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!