španělsko

Pokud rádi plánujete dopředu, máme tu tip přesně pro vás. Díky akčním letenkám z Prahy můžete v lednu zamířit do španělské Malagy a strávit tam dny od pátku do neděle. Pokud levné letenky zkombinujete s námi vybraným ubytováním, dostanete se na celkovou cenu 1 690 Kč za osobu. To je nižší cena, než za jakou mnohdy pořídíte víkendové pobyty u nás. Před cestou nahlédněte do cestopisů našich čtenářů “Malaga na vlastní pěst“ a “Týden stopem po Andalusii“ nebo si pročtěte našeho průvodce Španělskem. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Španělska přes cestovní kanceláře případně naleznete zde.

 

 

Tip: Pokud s individuální turistikou dosud nemáte zkušenosti, přečtěte si článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

 

Pojištění pro krátké cesty po Evropě sice není nutností, pro jistotu ho doporučujeme vyřídit, a to i vzhledem k tomu, že vyjde na pár korun za den. Přehledné online srovnání cestovního pojištění proto naleznete zde >>.

 

Odlet je z výborně dostupné Prahy, před nákupem letenek i přesto nezapomeňte spočítat, kolik vás dovolená bude stát jako celek včetně ubytování, stravování a dopravy z/na letiště ve Španělsku. Pokud si budete půjčovat auto, rezervaci můžete provést už předem na stránkách Rentalcars.

 

K ubytování jsme pro názornost zvolili penzion přímo v centru Malagy, v docházkové vzdálenosti tak najdete všechny památky i spoustu restaurací a barů. Pozornost věnujte sdílené koupelně, pokud vám takové ubytování nevyhovuje, veškeré volné hotely vyhledáte přes Booking. Ještě o něco levnější alternativou pak může být využití naší slevy na vaše první ubytování rezervované přes AirBnb.

 

 

Letenky Praha–Malaga–Praha na termín 24. až 26. ledna 2020 (pátek až neděle) můžete zarezervovat přímo na stránkách Ryanair. Alternativou je pak nákup letenek u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, ale získáte zákaznickou podporu v češtině a pár korunami podpoříte i chod tohoto webu.

 

Letenky Malaga
Letenky Malaga
Malaga z Prahy na víkend za 1690 Kč! (letenky + ubytování)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!