Vydejte se na jih Španělska, kde se můžete i v září těšit na sluníčko a vyhřáté moře, zkrátka ideální podmínky pro dovolenou. Výhodou je, že na výlet budete vyrážet přímo z Prahy. Zpáteční letenky na námi vybraný termín aktuálně zakoupíte za 1 529 Kč. Na místě pak nemusíte trávit čas pouze na plážích, ale nabízí se i možnost pustit se do aktivního poznávání španělské historie. Pro inspiraci stačí nahlédnout do cestopisů našich čtenářů “Malaga na vlastní pěst“ a “Týden stopem po Andalusii“ anebo si pročíst našeho průvodce Španělskem ZDARMA. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Španělska přes CK případně naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Španělsko turistům umožňuje volný vstup do země, povinné je pouze vyplnění tohoto online formulář. Dál doporučujeme sledovat situaci a případné změny. 

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, přečtěte si článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

 

Pojištění pro cesty po Evropě sice není nutností, pro jistotu ho ale vždy doporučujeme vyřídit (a to i vzhledem k tomu, že vyjde na pár korun za den). Přehledné online srovnání dostupných pojištění proto naleznete zde >>.

 

Odlet a přílet bude z výborně dostupné Prahy. Před nákupem letenek si i přesto nezapomeňte propočítat, kolik vás dovolená bude stát jako celek. Myslete na ubytování, stravování a dopravu z/na letiště ve Španělsku. Pokud si budete půjčovat auto, rezervaci můžete provést už předem na ověřených stránkách Rentalcars a vůz si rovnou vyzvednout na letišti.

 

Veškeré volné hotely najdete na Bookingu. Ještě o něco levnější alternativou pak může být registrace přes tento odkaz a využití naší slevy na vaše první ubytování rezervované přes AirBnb.

 

 

Letenky na trase Praha–Malaga–Praha na termín 19. až 24. září můžete zarezervovat přímo na stránkách Ryanair. Alternativou je pak nákup letenek u ověřeného českého prodejce, cena sice bude vyšší, ale nákup bude v češtině, získáte zákaznickou podporu v češtině a pár korunami podpoříte i chod tohoto webu.

 

letenky malaga ryanair
Letenky z Prahy do Malagy, září, Ryanair
Letní Malaga z Prahy za 1529 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!