Letiště / Letiště Málaga / Služby na letišti Málaga

Letiště Málaga

AGP
Praha
Letiště Málaga

Služby na letišti Málaga

InformaceNa letišti se celkově nachází 4 informační přepážky. Informační přepážku můžete kontaktovat i telefonicky na čísle (34) 91 321 10 00. 
Internet / WifiČas na letišti můžete využít k surfování po internetu. WIFI připojení zdarma je dostupné v rámci celého letiště. 
Zásuvky / dobíjení telefonuPokud s vám vybije elektronika, na letišti najdete volné zásuvky a USB porty, které můžete využít k jejímu nabití. 
Jídlo a pitíPokud vás přepadne hlad, na letišti se nachází několik možností, kde se najíst. Najdete zde kavárny, rychlá občerstvení i restaurace. Na letišti se nachází pobočka Burger King, Costa Coffee i Starbucks. 
BankomatyVybrat hotovost si můžete v některém z bankomatů. Na letišti se celkově nachází 7 bankomatů a jejich umístění si můžete prohlédnout zde
SměnárnyPokud si potřebujete směnit peníze, na letišti se nachází celkově 3 směnárny. 
ObchodyČas na letišti můžete využít i k nákupům. Kromě klasického duty free obchodu se zde nachází pobočky známých světových značek, jako například Victoria's Secret, Tous, Parfois či Superdry. 
Úschovna zavazadelNa letišti se nachází úschovna zavazadel, kterou můžete využít za poplatek. 
Pošta / Poštovní schránkaNa letišti se bohužel nenachází pobočka pošty, ale můžete využít poštovní schránku. 
KuřárnaKouření ve vnitřních prostorách letiště je zakázáno a nenachází se zde ani žádná kuřárna. 
SalonkyČas strávený na letišti si můžete zpříjemnit pobytem ve VIP Lounge. Za poplatek jsou letištní salonky přístupné všem cestujícím, bez ohledu na leteckou společnost.
Dětský koutekNa letišti naleznete hned několik dětských koutků.