Letiště / Letiště Málaga / Nejlevnější parkování na letišti Málaga

Letiště Málaga

AGP
Praha
Letiště Málaga

Nejlevnější parkování na letišti Málaga

Nejlevnější parkování

Nejlevněji můžete zaparkovat na soukromých parkovištích. Srovnání cen najdete zde.

Krátkodobé parkování

First Class Parking je parkoviště, které se nachází nejblíže terminálu. Prvních 15 minut je ZDARMA, ale za první den zaplatíte 58 EUR. Při parkování na více dní se cena za den snižuje.

EXPRESS CAR Park je ideální pro vyložení a naložení cestujících. Parkovací stání je přímo u terminálu a prvních 15 minut je ZDARMA.

Dlouhodobé parkování

Parkoviště P1 naleznete zhruba 3 minuty chůze od budovy terminálu. Cena parkovného se pohybuje od 0,8925 EUR za první minutu a dále se snižuje s uběhlým časem. Pokud budete na parkovišti stát do 4 dnů a méně, činí maximální sazba 19 EUR / den, od 4 dnů zaplatíte maximálně 16,50 EUR za den.

Parkoviště P3 je ideální volbou pro dlouhodobé parkování. Mezi letištěm a P3 je provozována kyvadlová doprava. Autobus trasu jezdí 24 hodin denně a cesta zabere 5 minut. Na výběr je parkování na volném prostranství i s krytým stáním. Základní cena za 1 den činí 19 EUR, ale čím déle zde budete parkovat, tím bude cena nižší.

Ostatní možnosti parkování

VIP parking je stropem v parkování na letišti. Vaše vozidlo je zaměstnancem přistaveno přímo před terminál. Tuto službu je nutné zamluvit nejméně 3 hodiny před odjezdem. Rezervaci můžete provést na telefonu +34 952 048 471. Ceny za parkovné začínají na 47 EUR / den.

Parkoviště P7 je vyhrazeno pro cestující na soukromých letech.

Speciální parkovací stání je zde vyhrazeno i pro zákazníky autopůjčoven. V patře 0 a -1 naleznete Parkoviště P2 (pro vyzvednutí), a v patře -1 a -2 Parkoviště P1 (pro vrácení vozidel).

Podrobné informace o parkováni na letišti, ceny a dostupnost zjistíte zde.