Letiště / Letiště Málaga / Doprava z letiště Málaga do centra Malagy

Letiště Málaga

AGP
Praha
Letiště Málaga

Doprava z letiště Málaga do centra Malagy

Centrum Malagy je od letiště vzdáleno zhruba 10 km a dostanete se sem velmi snadno.

Shrnutí dopravy

Nejrychlejší dopravaVlak C12,3 EUR / cca 60 Kč
Alternativní dopravaAutobus linky A13 EUR / cca 80 Kč
Doprava z letiště k hoteluRozvoz z letiště k hoteluZarezervovat rozvoz od 200 Kč
Nejflexibilnější dopravaPůjčení autaZarezervovat auto
Nejpohodlnější dopravaTaxiObjednat taxi
Doprava v nociTaxi, Rozvoz z letištěObjednat taxi

Vlakem do Malagy

Nejrychlejší možností je příměstský vlak C1, který vyjíždí každých 20 minut a stanici naleznete přímo u terminálu 3. Cesta do centra zabere necelou čtvrthodinu a lístek můžete koupit v automatu, cena je 2,3 EUR (jízdné 1,80 EUR, poplatek za kartu 0,5 EUR). První souprava vyjíždí z Malagy v 05:20, poslední vlak z letiště do centra odjíždí v 00:54.


Autobus do Malagy

Další variantou je expresní autobusová linka A1, která do centra dorazí za půl hodiny. Autobusy vyjíždí každých 15 minut a jízdenku si můžete koupit za 3 EUR u řidiče. První autobus vyjíždí z Malagy ve 4:32.


Rozvoz z letiště k hotelu (doporučujeme)

Nejlepší možností v poměru cena/ kvalita je doprava se společností Holidaytaxis. Jízdenky je možné zarezervovat online a ceny začínají na částce 10 EUR. Rozvoz čeká na vaše letadlo a odveze vás přímo k vašemu hotelu.


Půjčení auta

Nejflexibilnější dopravu vám zajistí půjčení auta. Porovnat nabídky můžete zde. Obecně platí, že čím dříve si auto zarezervujete, tím více ušetříte.


Taxi

Před letištěm naleznete i stanoviště taxislužby, cesta do centra Málagy vás vyjde přibližně na 25 EUR. Výhodnější je tak objednat taxi přes Gettransfer, kde vás cesta vyjde na 16 EUR. Při cestování s malými dětmi navíc oceníte možnost dětské autosedačky a možnost objednání většího vozu.


Doprava v noci

Polední spoj  jede z letiště v 00:54. Pokud ani jeden z dostupných spojů nestihnete, můžete využít pro dopravu do centra Gettransfer, Hoppa nebo Taxi.

Další možnosti