Aerolinky / Wizz Air / Nejlepší místa v letadle u Wizz Air

Logo Wizz AirWizz Air

W6*
Praha

Nejlepší místa v letadle u Wizz Air

Pokud si při online odbavení nevyberete (za poplatek) konkrétní místo k sezení, Wizz Air vám přidělí náhodné místo podle toho, kde je zrovna volno. Pokud cestujete se spolucestujícími, záměrně vás rozsadí klidně i na druhý konec letadla.

Místa v první řadě nebo u nouzových východů bývají zpoplatněna vyšší částkou. Jedná se o místa prémiová, protože nabízí větší prostor pro nohy a tím pádem i větší pohodlí.

Wizz Air běžná sedadla

Wizz Air sedadla

Wizz Air a místo pro cestující se sníženou mobilitou

Pokud vyžadujete speciální asistenci z důvodu snížené mobility nebo tělesného postižení, informujte leteckou společnost minimálně 48 hodin před naplánovaným časem odletu. Žádost lze podat při zakoupení letenky online, skrze telefonické centrum nebo emailem (specialassistance@wizzair.com).

Cestující se speciálními potřebami nemohou být usazeni v první řadě ani v přední části letadla. S největší pravděpodobností vám bude přiděleno místo u okna. Na palubě letadla Airbus A321 je pro osoby s tělesným postižením k dispozici 36 míst.

Nejlepší sedadla u Wizz Air při cestování s malými dětmi

Z vlastní zkušenosti doporučujeme sedačky především v první řadě. Jsou za příplatek, ale vy i dítě tím získáte dostatek místa.