Aerolinky / Czech Airlines / Zavazadla u Czech Airlines (rozměry, váha, cena)

Logo Czech AirlinesCzech Airlines

OK
Praha

Zavazadla u Czech Airlines (rozměry, váha, cena)

Příruční zavazadla

Letenky v rámci ekonomické třídy zahrnují jedno kabinové zavazadlo o rozměrech 55 x 45 x 25 cm a maximální váze 8 kg. Pokud jste zakoupili letenku v rámci tarifu Economy Plus a Flex, můžete si na palubu vzít spolu s kabinovým zavazadlem malou osobní tašku o rozměrech 40 x 30 x 15 cm a maximální váze 3 kg.

Letenky zakoupené v rámci třídy Business mají povolena dvě kabinová zavazadla + jednu malou osobní tašku o výše uvedených rozměrech a váze.

Odbavená zavazadla

Odbavená zavazadla se řídí cestovní třídou a tarifem, ve kterém jste letenku zakoupili. Letenky v rámci ekonomické třídy v tarifech Plus a Flex zahrnují jedno odbavené zavazadlo o maximální váze 23 kg. Ekonomický tarif Lite nezahrnuje možnost odbaveného zavazadla.

Letenky v rámci třídy business pak zahrnují možnost dvou odbavených zavazadel o maximální váze 32 kg. Součet rozměrů odbaveného zavazadla nesmí přesáhnout 250 cm (včetně koleček).

Sportovní vybavení

Pokud potřebujte přepravit sportovní vybavení, bude vám účtován poplatek 59 EUR. Musí být zabaleno v pevném a ochranném obale a nesmí přesahovat limit pro odbavená zavazadla (max. 32 kg, součet rozměrů 250 cm). Můžete si nechat přepravit například jízdní kolo, golfový set či lyžařskou výstroj. Detailní informace naleznete ZDE.