V zimě vás neohřeje pouze sluníčko v exotice, ale i termální lázně v Budapešti! Zpáteční letenky z Prahy nyní pořídíte již za 518 Kč. Odlétat budete v pátek večer, návrat je plánován na nedělní pozdní odpoledne. Stihnete tak nejen odpočinek v lázních, ale i rychlou prohlídku města. Využít navíc dost možná nebudete muset ani jeden den dovolené. Tipy na to, co v Budapešti neminout, můžete najít v cestopisech našich čtenářů „Budapešť ve čtyřech dnech“ a „Evropské skvosty – Budapešt“. Toto je tip na individuální dovolenou, veškeré zájezdy přes cestovní kanceláře najdete zde.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou teprve začínáte, doporučujeme článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

 

Pojištění po EU sice není nezbytně nutné, nicméně stojí jen pár korun a poskytuje vám jistotu, že v případě lékařského ošetření opravdu nic nepůjde z vaší kapsy. Online srovnání cestovního pojištění proto naleznete zde >>.

 

Odlet je z výborně dostupné Prahy. Před nákupem i přesto nezapomeňte spočítat náklady na celou cestu. Budapešť je však známá svými přívětivými cenami. Většinu věcí pořídíte za stejnou cenu jako u nás, něco dokonce i levněji. 

 

Všechny hotely s volnou kapacitou naleznete zde. Ještě levnější alternativou obvykle bývá využití této naší slevy na vaše první ubytování rezervované přes web Airbnb, zvažte proto i tuto možnost.

 

 

Letenky Praha–Budapešť–Praha na termín 24. až 26. ledna (pátek večer až neděle večer) zarezervujte přímo na stránkách Ryanair. Alternativně můžete letenky zakoupit přes českého prodejce, cena je navýšena o jejich provizi, ale vy získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

letenky Budapešť
letenky Budapešť
Budapešť z Prahy na víkend za 518 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!