Podzim je skvělým obdobím pro návštěvu Budapešti. V okolí památek už se nebudete mačkat se spoustou turistů, zároveň ale stále pravděpodobně budete mít příjemné počasí. Vítanou vzpruhou je pak návštěva lázní. Pokud využijete akční nabídky aerolinky Ryanair, za zpáteční letenky s odletem z Prahy zaplatíte 518 Kč. Tipy na cestu a na to, co v Budapešti vidět, můžete najít v cestopisech našich čtenářů „Budapešť ve čtyrech dnech“ a „Evropské skvosty – Budapešt“. Toto je tip na individuální dovolenou, veškeré zájezdy přes cestovní kanceláře najdete zde.

 

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučujeme článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě sice není nezbytně nutné, nicméně stojí jen pár korun a poskytuje vám jistotu, že v případě ošetření opravdu nic nepůjde z vaší kapsy. Online srovnání cestovního pojištění proto naleznete zde >>

 

Odlet je z výborně dostupné Prahy. Před nákupem i přesto nezapomeňte spočítat všechny náklady. Obecně je Budapešť známá svými přívětivými cenami, které jsou na podobné úrovni jako u nás, někdy i o trochu nižší.

 

Všechny hotely s volnou kapacitou naleznete zde. Ještě levnější alternativou může být využití naší slevy na vaše první ubytování rezervované přes Airbnb.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha–Budapešť–Praha na termín 17. až 22. října (čtvrtek až úterý, ve čtvrtek je však odlet až ve večerních hodinách, na tento den tak pravděpodobně nebudete muset využít dovolenou) zarezervujte přímo na stránkách Ryanair.com. Dostupných je více termínů za stejnou, případně lehce vyšší částku (i přes víkendy).

 

Alternativně můžete letenky zakoupit přes českého prodejce, cena je navýšena o jejich provizi, ale vy získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Letenky Budapešť
Letenky Budapešť
Budapešť z Prahy za 518 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!