Zájezd na Krétu z Prahy na týden do skvěle hodnoceného 5* resortu s ALL INCLUSIVE za 10 990 Kč!

O akci
Vydejte se za krásami řeckého ostrova Kréta díky zlevněným zájezdům od Čedoku s odletem již dnes večer za cenu 10 990 Kč. V ceně zájezdu je kompletní dovolená, která zahrnuje letenky s odletem z Prahy, letištní transfery na místě, asistenci delegáta po celou dobu pobytu a ubytování na 7 nocí s All Inclusive. Na výběr máte hned ze dvou hotelů.
Hotel Out of the Blue Beach Resort na Krétě je luxusní pětihvězdičkový resort situovaný na soukromém poloostrově, obklopený krásnou přírodou a pláží. Nabízí elegantní ubytování v různých typech pokojů, apartmánů a vil, některé s privátními bazény. Hosté si mohou vychutnat širokou škálu aktivit, včetně wellness centra, vodních sportů a animačních programů pro děti.
Hotel Athina Palace Resort & Spa na Krétě je luxusní pětihvězdičkový resort situovaný na svahu s výhledem na Egejské moře. Nabízí moderní a elegantní ubytování s balkony nebo terasami, kde si hosté mohou vychutnat panoramatické výhledy. V hotelu jsou k dispozici tři bazény, wellness centrum a různé sportovní aktivity, včetně tenisu a vodních sportů.
Další levné zájezdy na Krétu můžete vyhledat v našem skvělém srovnávači zájezdů.
Před cestou si nezapomeňte pročíst našeho průvodce Krétou. Kromě jiného v něm najdete:
Ať vám neuteče žádná akce
Přihlaste se k odběru a dostanete e-book Jak na Maledivy levně v hodnotě 199 Kč ZDARMA
Přihlášením souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžete odhlásit.
Průvodci
- Odlétat budete z letiště Václava Havla Praha
- Přiletíte na letiště Heraklion
- Cestovat budete s aerolinkou Smartwings
- Zájezd pořádá CK Čedok
Rezervace
Zájezd v termínu 28. 8. - 5. 9. 2024 rezervujte na:
- Hotel Out Of The Blue Beach na webu CK Čedok
- Hotel Hotel Athina Palace Resort & Spa na webu CK Čedok



