Logo Čedok

Čedok

On-line prodej zájezdů, recenze, slevy, kontakt.

O cestovní kanceláři Čedok

Čedok je nejstarší cestovní kancelář v České republice. Vznikla v roce 1920 pod názvem Československá cestovní a dopravní kancelář a dnes patří k největším a nejoblíbenějším cestovním kancelářím na trhu. V České republice najdete více než 30 poboček. Je členem Asociace cestovních kanceláří České republiky a od roku 2016 patří Čedok do skupiny Itaka Holdings.

Nejvýhodnější zájezdy můžete vyhledat pomocí našeho vyhledávače výhodných zájezdů, který najdete na tomto odkazu.

Jaké zájezdy cestovní kancelář Čedok nabízí?

Nabídka zájezdů cestovní kanceláře je opravdu pestrá. Čedok nabízí pobytové zájezdy do více než stovky zahraničních destinací. V rámci poznávacích zájezdů můžete cestovat do více než 80 zemí světa. V nabídce jsou i lyžařské zájezdy do českých i zahraničních destinací.

Pokud rádi objevujete tuzemsko, můžete si vybrat z více než 250 hotelů a penzionů v České republice. Cestovní kancelář nabízí službu Exclusive travel, v rámci které vytváří luxusní zájezdy na míru.

Do jakých zemí můžete s CK Čedok cestovat?

Čedok nabízí zájezdy do mnoha evropských i mimoevropských destinací. V rámci Evropy můžete cestovat například do Albánie, Bulharska, Chorvatska, Francie, Itálie, Maďarska, Španělska, Nizozemska, Slovinska či Portugalska. Z mimoevropských destinací je pak například v nabídce Egypt, Turecko i Spojené arabské emiráty.

S Čedokem se můžete vydat i do daleké exotiky. Nabízí zájezdy do Indonésie, Dominikánské republiky, Mexika, Keni, na Kubu, Seychely či Curacao. Za lyžováním se s touto CK můžete vydat například do Rakouska, Itálie, Francie, Slovenska, Slovinska nebo Gruzie.

Kompletní nabídku zájezdů naleznete na internetových stránkách společnosti.

Slevy a slevové kupóny s CK Čedok

Čedok poskytuje slevy na First minute (včasné objednání zájezdu) i Last minute (zájezdy na poslední chvíli). Slevové kupóny cestovní kancelář nenabízí.

Další slevy a další benefity jsou poskytovány členům věrnostního programu Club Čedok. Do tohoto klubu se mohou zaregistrovat klienti, kteří zakoupí zahraniční letecký zájezd. Více informací najdete zde.

Historie cestovní kanceláře Čedok

Čedok je nejstarší cestovní kanceláří na českém trhu. Vznikla v roce 1920, jako Československá cestovní a dopravní kancelář, ale po roce 1925 jí nikdo neřekl jinak, než-li Čedok. Nejprve kancelář získala výhradní právo na prodej železničních jízdenek a vypravovala oblíbené vlaky do Krkonoš, na Štrbské pleso či do Podkarpatské Rusi.

V roce 1925 vydala svůj první souhrnný katalog tuzemských i zahraničních zájezdů. Založila svůj první autopark a uspořádala první zájezdy do rakouských a švýcarských Alp a později se zaměřila na Jugoslávii. Jakožto první organizace ve střední Evropě začala pořádat letecké zájezdy. První dvě letecké trasy zamířily do Káhiry v Egyptě a Casablanky v Maroku a měly několik mezipřistání.

Reklamace zájezdu u CK Čedok

Pokud jste nebyli se službami Čedoku spokojeni, máte právo podat reklamaci. Ta může být podána přímo v místě pobytu delegátovi, na některé z poboček cestovní kanceláře či u provizního prodejce, pokud jste u něj zájezd zakoupili. Reklamace musí být sepsána do reklamačního protokolu.

Reklamaci je nutné řešit bez zbytečného odkladu, vadu pobytu lze vytknout až do šesti měsíců od poskytnutí služby. Proces reklamace se řídí reklamačním řádem cestovní kanceláře, který naleznete zde.

Kontakt na CK Čedok

Cestovní kancelář můžete kontaktovat na infolince 296 184 910 (8:00 - 21:00, 7 dní v týdnu) nebo emailem info@cedok.cz. Další možností je vyplnění kontaktního formuláře na webu. Oficiální sídlo společnosti se nachází na adrese: Vinohradská 2577/178, 130 00, Praha 3 – Vinohrady.

Alternativně můžete navštívit některou z poboček cestovní kanceláře. Pobočky ve vašem městě můžete vyhledat pomocí tohoto odkazu. Čedok najdete i na Facebooku nebo Instagramu.

Odpověď na svůj dotaz možná naleznete v sekci Často kladené otázky.

First minute zájezdy u CK Čedok

Cestovní kancelář nabízí "First minute zájezdy," tedy zájezdy s časovou slevou. Ty je možné zakoupit před novou sezónou přímo na internetových stránkách Čedoku v záložce "First minute" nebo v mobilní aplikaci. Čedok tyto zájezdy propaguje rovněž na svém Facebooku.

Last minute zájezdy u CK Čedok

U Čedoku si můžete zakoupit i akční zájezdy na poslední chvíli - "Last minute zájezdy." Aktuální nabídku najdete přímo na webových stránkách v záložce Last Minute nebo v mobilní aplikaci. Tyto výhodné nabídky Čedok propaguje i na svém Facebooku a Instagramu.

Super last minute zájezdy u CK Čedok

Cestovní kancelář Čedok zájezdy "Super last minute" odděleně nepropaguje. Dovolenou na poslední chvíli s odletem v řádu několika dní naleznete v nabídce Last Minute zájezdů, kde si můžete navolit blízké datum odletu.

CK Čedok sleva 55+

Čedok nabízí cenově zvýhodněné pobyty pro klienty nad 50 nebo 55 let věku. Tyto výhodné nabídky bývají označeny v popisu konkrétního zájezdu. Zájezdy je rovněž možné vyhledat pomocí vyhledávací masky na webu, kde je lze zvolit nabídku dovolené "Pro seniory." Zájezdy naleznete i na tomto odkazu.

Aktuální katalog zájezdů s CK Čedok

Čedok aktuálně nabízí 5 různých katalogů, pro všechny druhy zájezdů. Katalogy jsou k dispozici online, můžete si je stáhnout ve formátu PDF či pouze prohlédnout na tomto odkazu. Aktuálně Čedok nabízí tyto druhy katalogů:

  • Letecké pobytové zájezdy
  • Vlastní doprava - Česká republika
  • Vlastní doprava - Evropa
  • Poznávací zájezdy
  • Exotika
  • Lyžování - Česko a Slovensko
  • Lyžování - Rakousko, Slovinsko, Francie a Itálie