Zájezd do Egypta z Prahy na týden do dobře hodnoceného 4* resortu s ALL INCLUSIVE za 11 390 Kč!

O akci
Zažijte nezapomenutelný týden v Egyptě s odletem z Prahy za 11 390 Kč na osobu! Tento pobyt v dobře hodnoceném 4* resortu King Tut Aqua Park Beach Resort s all inclusive vám nabídne dokonalou kombinaci relaxace, zábavy a poznávání egyptské kultury. Užijte si písečné pláže a teplé Rudé moře.
King Tut Aqua Park Beach Resort se nachází přímo u pláže s pozvolným vstupem do moře, ideálním pro rodiny s dětmi. Hosté mohou využít několik bazénů, aquapark s tobogány, fitness centrum a relaxaci v Spa centru. Resort také nabízí různé sportovní aktivity, včetně plážového volejbalu, stolního tenisu a vodních sportů.
Další výhodné zájezdy do Egypta můžete vyhledat v našem praktickém srovnávači zájezdů.
Pro více informací o Egyptě a jeho turistických atrakcích navštivte náš průvodce Egyptem.
Zájezd zahrnuje
- Letenky (Praha – Hurghada)
- Transfery na místě
- Ubytování na 7 nocí
- All inclusive stravování
- Služby česky hovořícího delegáta
Podmínky vstupu
Pro vstup do Egypta je nutné vízum, které lze zakoupit po příletu na letiště za 25 USD. Dále je vyžadován cestovní pas platný minimálně 6 měsíců od data vstupu. Doporučujeme ověřit aktuální informace na stránkách Ministerstva zahraničních věcí České republiky.
Ať vám neuteče žádná akce
Přihlaste se k odběru a dostanete e-book Jak na Maledivy levně v hodnotě 199 Kč ZDARMA
Přihlášením souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžete odhlásit.
Průvodci
- Odlétat budete z letiště Václava Havla v Praze
- Přistanete na letišti Hurghada
- Vaší cestovní kanceláří bude Exim Tours nebo CK Fischer
Rezervace
Zájezd můžete rezervovat:
Recenze hotelu King Tut Aqua Park Beach Resort na Booking.com


