Logo Fischer

Fischer

On-line prodej zájezdů, recenze, slevy, kontakt.

O cestovní kanceláři Fischer

Cestovní kancelář Fischer byla založena v roce 1999 a dnes patří mezi nejoblíbenější cestovní kanceláře v České republice. Nabízí zájezdy do více než 150 destinací v 76 zemích světa. Je součástí Fischer Group, největší cestovní skupiny v ČR. V květnu 2020 se stala členem německé skupiny Rewe a její divize cestovního ruchu DER Touristik.

Nejlevnější zájezdy můžete vyhledat v našem vyhledávači levných zájezdů.

Jaká zájezdy cestovní kancelář Fischer nabízí?

CK Fischer má ve své nabídce pobytové i poznávací zájezdy v rámci Evropy i exotických destinací. Dále nabízí speciální zájezdy zaměřené na golf, eurovíkendy, wellness, plavby i luxusní dovolené. CK Fischer nabízí i svatební balíčky, díky kterým si své "ANO" řeknete v exotickém ráji.

Kompletní nabídku zájezdů naleznete na webových stránkách cestovní kanceláře.

Do jakých zemí můžete s CK Fischer cestovat?

S cestovní kanceláří Fischer se můžete vydat například do Řecka, Španělska, Chorvatska, Bulharska, Portugalska, Turecka, Tuniska, na Maltu nebo Kypr.

Ze vzdálenějších destinací pak nabízí Thajsko, Katar, Maledivy, Kubu, Dominikánskou republiku i Spojené arabské emiráty. Za poznáním se můžete vydat například do Skotska, New Yorku, Barcelony, Paříže, Keni nebo na Island.

Slevy a slevové kupony s CK Fischer

Cestovní kancelář Fischer nabízí slevu na zájezdy s odletem na poslední chvíli - Last minute a Super last minute. Zároveň nabízí i First minute slevy za včasný nákup zájezdu.

CK Fischer nabízí ve spolupráci s partnerskou cestovní kanceláří zvýhodněné zájezdy pro cestující ve věku 55+.

Historie cestovní kanceláře Fischer

Historie cestovní kanceláře sahá do roku 1991, kdy byla v Praze založena pobočka německé cestovní kanceláře Fischer Reisen GmbH. Současná CK Fischer byla založena v roce 1999. V roce 2011 došlo ke spojení CK Fischer s cestovní kanceláří NEV-DAMA, která se specializuje na zimní lyžařské zájezdy.

Reklamace zájezdu u CK Fischer

Reklamace u cestovní kanceláře Fischer se řídí reklamačním řádem, který naleznete na internetových stránkách. Reklamaci je nutné sdělit písemně nebo ústně delegátovi, nebo pracovníkovi cestovní kanceláře. Vždy je nutné sepsat protokol. Reklamaci je nutné uplatnit bez zbytečného odkladu, nejpozději však do dvou let od konání zájezdu.

Kontakt na CK Fischer

CK Fischer je možné kontaktovat na telefonním čísle 800 121 010 (po-pá: 7:00 - 21:00) nebo emailem info@fischer.cz. Zprávu můžete zanechat i pomocí kontaktního formuláře na webu.

Cestovní kancelář má 211 poboček v České republice. Tu nejbližší můžete jednoduše vyhledat v tomto seznamu. Cestovní kancelář najdete i na Facebooku.

Hlavní sídlo společnosti se nachází v Praze na adrese: Babákova 2390/2 Chodov, 148 00 Praha 4.

First minute zájezdy s CK Fischer

Pokud rádi nakupujete dovolenou s předstihem, můžete využít slevy First minute. Čím dříve zájezd koupíte, tím vyšší slevu dostanete. Při objednání zájezdu se hradí pouze záloha 30 % a zájezd je možné doplatit 30 dní do odletu/odjezdu. Nabídku First minute zájezdů najdete na stránkách CK Fischer.

Last minute zájezdy s CK Fischer

Last minute zájezdy s odletem v řádu několika dní naleznete na internetových stránkách CK Fischer. Jedná se vždy o posledních pár volných míst a zájezdy jsou nabízeny za zvýhodněnou cenu. Můžete tak ušetřit i několik tisíc korun oproti katalogové ceně zájezdu.

Last minute zájezdy do exotiky najdete na tomto odkazu. Cestovní kancelář nabízí i zlevněné Last minute poznávací zájezdy, které naleznete zde.

Super last minute zájezdy s CK Fischer

Pokud čekáte na nejlepší ceny zájezdů a nevadí vám odletět hned další den ráno, můžete využít nabídky Super last minute zájezdů, které naleznete na tomto odkazu.

Aktuální katalog zájezdů od CK Fischer

CK Fischer nabízí několik druhů katalogů. Katalogy jsou rozděleny podle druhu zájezdu (léto u moře, zima u moře, exotika, poznávací zájezdy) a jednotlivých destinací.

Všechny katalogy si můžete prohlédnout online nebo stáhnout ve formátu PDF na tomto odkazu.