Logo Exim Tours

Exim Tours

On-line prodej zájezdů, recenze, slevy, kontakt.

O cestovní kanceláři Exim Tours

Cestovní kancelář Exim Tours je jednou z největších a nejoblíbenějších cestovních kanceláří na českém trhu. Byla založena v roce 1993 a v současné době má 211 poboček po celé České republice. Působí i v Polsku, Maďarsku, Rumunsku a na Slovensku. Je členem Asociace cestovních kanceláří. V roce 2011 se připojila k německé skupině REWE a její divizi cestovního ruchu DER Touristik.

Vyhledat ty nejvýhodnější zájezdy můžete v našem vyhledávači levných zájezdů.

Jaké zájezdy cestovní kancelář Exim Tours nabízí?

Nabídka cestovní kanceláře je opravdu pestrá a neustále se rozšiřuje o další zájezdy. V nabídce Exim Tours najdete pobytové zájezdy, poznávací zájezdy i zájezdy do vzdálené exotiky. V nabídce nechybí ani speciální zájezdy orientované na potápění v Rudém moři či golfové zájezdy v Tunisku nebo Egyptě.

Do jakých zemí můžete s Exim Tours cestovat?

Za odpočinkem se můžete s Exim Tours vydat například do Albánie, Bulharska, Černé Hory, Egypta, Řecka, Turecka nebo Tuniska. Cestovní kancelář nabízí i pobytové zájezdy do Exotiky, konkrétně do Dominikánské republiky, Panamy, Thajska, Vietnamu nebo na Kubu, Maledivy či Kapverdské ostrovy.

Poznávat můžete destinace jako Island, Madeira, Maroko, Vietnam nebo Srí Lanka. Kompletní seznam destinací naleznete přímo na webových stránkách Exim Tours.

Slevy a slevové kupony s Exim Tours

Věrní klienti si mohou u cestovní kanceláře Exim Tours zařídit klientskou kartu. Ta nabízí řadu výhod, jako například slevy na zájezdy, nadstandardní služby či finanční bonusy. Číslo klientské karty je nutné uvést při sepisování smlouvy o zájezdu. Více informací naleznete na tomto odkazu.

Členové Klubu pevného zdraví mohou vyžít slev 15 % na letecké zájezdy, 3 % na zájezdy autem a lyžařské zájezdy a další výhody. Podrobné podmínky pro uplatnění naleznete na tomto odkazu.

Historie cestovní kanceláře Exim Tours

Cestovní kancelář Exim Tours zahájila svoji činnost v roce 1993. Jejím zakladatelem je Tunisan Ferid Nasr. Dnes patří k největším a nejvyhledávanějším cestovním kancelářím na českém trhu. V roce 2011 se cestovní kancelář stala členem německé skupiny REWE a její divize DER Touristik.

Reklamace zájezdu u cestovní kanceláře Exim Tours

Cestovní kancelář Exim Tours spolu s ERV pojišťovnou poskytuje všem svým klientům mezinárodní standard kvality cestovních služeb. Při zjištění nedostatků během dovolené je nutné neprodleně kontaktovat delegáta a sepsat s ním protokol. Reklamaci zájezdu je nutné vyřídit ústně nebo písemně zasláním na pobočku. Postup reklamace se řídí reklamačním řádem.

Doba vyřízení reklamace ze strany cestovní kanceláře je 30 dní. Více informací naleznete zde.

Kontakt na cestovní kancelář Exim Tours

Možností, jak cestovní kancelář Exim Tours kontaktovat, je hned několik. Cestovní kancelář můžete kontaktovat skrze call centrum na telefonním čísle 255 787 787, a to každý den v čase 8:00 - 20:00. Oddělení péče pro zákazníky můžete kontaktovat emailem peceozakazniky@exim.cz.

Oddělení internetových rezervací můžete kontaktovat na čísle 595 133 533 (po-pá: 8:00 - 18:00, so-ne: 9:00-18:00) nebo na emailu online@exim.cz. Využít můžete i kontaktní formulář nebo online chat na internetových stránkách.

Nejbližší pobočku můžete vyhledat na tomto odkazu.

First minute zájezdy u CK Exim Tours

CK Exim Tours nabízí slevy First minute, což jsou slevy za včasný nákup zájezdu. Tyto zvýhodněné ceny platí při nákupu dovolené většinou do konce měsíce února. Můžete tak nakoupit zájezdy se slevou až 39 %.

Informace o slevách First minute bývají zveřejňovány v sekci Novinky.

Last minute zájezdy u CK Exim Tours

U cestovní kanceláře můžete využít i výhodných Last minute zájezdů s odletem na poslední chvíli. Můžete tak ušetřit i v řádech tisíců korun oproti původním katalogovým cenám zájezdů. Přehled těchto zájezdů najdete na webových stránkách v záložce Last minute.

Super last minute zájezdy u CK Exim Tours

Na internetových stránkách CK Exim Tours nenaleznete sekci Super last minute. Zájezdy s odletem v řádu několika dní nebo třeba hned zítra za zvýhodněné ceny naleznete v záložce Last minute.

Služba "Hledám spolucestujícího s CK Exim Tours"

Chystáte se na dovolenou, ale chybí vám parťák? Pro takovéto situace připravil Exim Tours speciální službu "Hledám spolucestujícího".

Tuto službu můžete využít na webu cestovní kanceláře. Ve formuláři stačí vyplnit kontaktní údaje a zanechat vzkaz pro případného spolucestujícího (např. v jakém termínu se chystáte na dovolenou). Formulář naleznete na tomto odkazu.

CK Exim Tours sleva 55+

Cestovní kancelář Exim Tours nenabízí žádné speciální slevy pro klienty 55+.