Zájezd do Bulharska z Prahy na týden do skvěle hodnoceného hotelu se snídaní za 7 590 Kč!

O akci
Užijte si pohodovou letní dovolenou na Slunečném pobřeží v Bulharsku s last minute zájezdem od CK EXIM tours a Fischer za 7 590 Kč na osobu! Čeká vás ubytování ve skvěle hodnoceném hotelu Veris se snídaní v klidné lokalitě nedaleko centra i pláže, příjemné zázemí rodinného hotelu a přívětivé ceny, které dělají z Bulharska stálici mezi letními destinacemi. Hotel Veris nabízí komfortní ubytování s klimatizací, venkovní bazén i bar a je ideální volbou pro odpočinkovou dovolenou u Černého moře.
Před cestou nezapomeňte nakouknout do našeho průvodce Bulharskem.
Zájezd zahrnuje
- Letenky (Praha – Burgas a zpět)
- Transfery mezi letištěm a hotelem
- Ubytování na 7 nocí
- Snídaně
- Služby česky hovořícího delegáta
Další zlevněné zájezdy do Bulharska vám pomůže vyhledat náš praktický srovnávač zájezdů.
O hotelu
Hotel Veris je příjemný rodinný tříhvězdičkový hotel ležící přibližně 600 m od jemně písčité pláže Slunečného pobřeží a jen asi 200 m od restaurací, barů a obchodů, přesto v klidnější části letoviska. Nabízí vstupní halu s recepcí, restauraci, lobby a koktejlový bar, směnárnu, obchod se suvenýry i venkovní bazén s dětským oddělením, kde jsou pro hosty bezplatná lehátka a slunečníky. Hotel organizuje i animační programy a je možné si zahrát plážový volejbal – vodní sporty i aquapark jsou k dispozici za příplatek. Ideální volba pro nenáročnou rodinnou dovolenou – klid, dobrá dostupnost pláže i centra, rodinné zázemí a přívětivý servis.
Recenze hotelu Veris si můžete přečíst:
Podmínky vstupu
Pro vstup do Bulharska stačí platný cestovní pas nebo občanský průkaz. Občané ČR mohou v Bulharsku pobývat bez omezení až 90 dní. Doporučujeme ověřit aktuální podmínky na stránkách Ministerstva zahraničních věcí ČR.
Ať vám neuteče žádná akce
Přihlaste se k odběru a dostanete e-book Jak na Maledivy levně v hodnotě 199 Kč ZDARMA
Přihlášením souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžete odhlásit.
Průvodci
- Odlétat budete z letiště Václava Havla v Praze
- Přistanete na letišti Burgas
- Vaší cestovní kanceláří bude EXIM tours nebo Fischer
Rezervace
Zájezd můžete rezervovat:
Recenze hotelu Veris si můžete přečíst:


