Toužíte po nevšední dovolené, na kterou budete vzpomínat celý život? Právě teď si takovou můžete dopřát díky našemu tipu na levné letenky na Zanzibar. Do tohoto ráje na zemi můžete vyrazit hned v několika termínech od začátku ledna až do konce února a to za cenu 9990 Kč. Odlet je z dobře dostupné Vídně a zbytek dovolené si můžete naplánovat přesně podle vašich představ. Pro inspiraci nahlédněte do článku “Zanzibar aneb ráj na zemi” . Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy na Zanzibar přes cestovní kanceláře naleznete zde.

INFO KE KORONAVIRU: Před cestou na Zanzibar je nutné vyplnit online příjezdový formulář. Všichni cestující do Tanzanie musí předložit potvrzení o negativním PCR testu (ne starší než 96 hodin). Další informace najdete na stránkách ministerstva. 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

Před odletem za hranice EU určitě nezapomeňte na sjednání cestovního pojištění. Přehledné online srovnání dostupných možností naleznete zde >>.

Odlet i přílet je z velmi dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dopravíte autobusy Flixbus či Regiojet. Některé spoje vás zavezou přímo na letiště, jiné do centra města. Průvodce Vídní případně naleznete zde >>

Před rezervací letenek si jako už klasicky nezapomeňte propočítat odhad všech nákladů. Myslete na cestu z/na letiště, dopravu na místě, ubytování a stravování.

Ubytování hledejte klasicky na Booking, pokud preferujete bydlení v soukromí rezervujte přes AirBnb.

Letenky na trase Vídeň–Zanzibar–Vídeň za akční cenu 9990 Kč můžete zarezervovat v přehledném kalendáři termínů >>

Zanzibar z Vídně za 9990 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!