Láká vás Asie? Pak neváhejte využít nabídky aerolinky Fly Scoot, se kterou se do řady asijských destinací dopravíte za velmi dobrou cenu. Daná aerolinka dnes spouští akci, kdy se slevovým kódem ESCAPE25 získáte slevu 25 % na všech trasách. Odlet je z Berlína, zpáteční letenka do Malajsie vás vyjde na 6 790 Kč, do Thajska 7 100 Kč a na oblíbené Bali se dopravíte už od 8 650 Kč (u všech je v ceně pouze příruční zavazadlo). Rozhodně to však nejsou jediné destinace, kam se s Fly Scoot můžete podívat. Dostupná je navíc celá řada termínů od 8. ledna do 24. října 2020 mimo letní prázdniny. Akce je platná do vyprodání zásob, maximálně pak do 29. srpna. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Asie přes cestovní kanceláře naleznete zde.

 

 

Tip pro vás: Pokud dosud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod.

 

Pojištění je pro cesty do Asie nutností, určitě na něj tedy nezapomeňte. Přehledné online srovnání cestovního pojištění naleznete zde >>.

 

Odlet je z Berlína (Německo), kam se nejpohodlněji dopravíte autobusy Regiojet nebo Eurolines. Průvodce Berlínem pak naleznete zde>>. Variantou může být dopravit se do Berlína už jeden či více dní před odletem a čas věnovat prohlídce tohoto zajímavého města.

 

Kromě ceny letenek a transferu do/z Německa do celkového rozpočtu započítejte i ubytování, dopravu po Asii a stravování. Asie obecně není drahá, na mnohých věcech ještě ušetříte, ale i tak je třeba s dalšími náklady počítat.

 

Hotel si můžete zarezervovat přes Booking nebo Agodu. Druhá jmenovaná možnost v případě Asie mnohdy vychází výhodněji, vždy to však chce nabídky porovnat a rozhodnout se podle toho. Alternativou je pak využít naši slevu na vaše první ubytování rezervované přes stránky Airbnb.

 

 

Letenky můžete rezervovat přímo na stránkách Fly Scoot. Nezapomeňte na zadání slevového kódu ESCAPE25.

 

Letenky Fly Scoot
Letenky Fly Scoot
Výprodej letenek z Berlína: Malajsie 6790 Kč, Thajsko 7100 Kč, Bali 8650 Kč a další!
Štítky:                

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!