Pouze dnes jsou k mání akční letenky se slevou 40% od leteckého dopravce Ryanair! Vyrazit můžete z Prahy i Vídně a to doslova za pár stovek. Podívat se můžete například do Barcelony, Dublinu, Marseille, Milána a dalších. S nákupem dlouho neváhejte, ty nejlevnější lety velmi rychle mizí a akce končí již dnes o půlnoci. Pokud upřednostňujete zájezd s cestovní kanceláří, sledujte naše další tipy na Last minute pobyty za skvělé ceny.

INFO KE KORONAVIRU: Podmínky pro cestování do zahraničí se neustále mění na aktuální situaci v dané zemi. Doporučujeme vám tak před cestou sledovat náš cestovatelský semafor, kde naleznete potřebné informace, nebo přímo web Ministerstva zahraničních věcí.

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud chcete vyrazit na výlety a nechcete být vázáni časy MHD, doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování ve zvolené destinaci můžete zarezervovat přes stránky Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb

Akční letenky se 40% slevou můžete zarezervovat na stránkách letecké společnosti Ryanair. POZOR, akce platí pouze dnes 16.9.2021, nakupovat můžete až do půlnoci.

Velký výprodej u Ryanairu se 40% slevou pouze dnes!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!