Rádi byste navštívili exotické Thajsko, které se pyšní nádhernými plážemi, monumentálními chrámy i výborným a levným jídlem? Pak využijte akčních letenek společnosti Air China za 11 290 Kč. Kromě široké dostupnosti termínů je velkou výhodou i přestup v Pekingu, který umožní rychlou prohlídku města či návštěvu Velké čínské zdi, kterou můžeme jen doporučit. Pokud vás Velká čínská zeď zajímá, přečtěte si našeho průvodce. Toto je tip na individuální turistiku, zájezdy s cestovní kanceláří naleznete zde.

 

 

Tip pro vás: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuální turistikou nebo jenom chcete získat rady a informace, přečtěte si náš podrobný návod Jak na individuální turistiku >>

 

Před cestou nezapomeňte na cestovní pojištění. Když ho nebude mít a něco se vám stane, budete to muset platit z vlastní kapsy a nebude to rozhodně nic levného. Je spousta věcí, na kterých se dá šetřit, ale jet do Asie bez pojištění mezi ně nepatří. Podívejte se proto na přehledné online srovnání cestovního pojištění >>

 

Odlet je z dobře dostupné Vídně. Tam se můžete dopravit i vlakem či autobusem. Společnosti Regiojet (dříve StudentAgency)Flixbus nabízejí spoje, které vás zavezou dokonce až na letiště.

 

Před nákupem čehokoliv si alespoň přibližně propočítejte všechny náklady, zejména za dopravu z/na letiště a za ubytování. Jídlo je v Thajsku levnější (a podle nás i chutnější) než u nás. Záleží samozřejmě na míře luxusu a itineráři, pravděpodobně ale na jídle ještě ušetříte.

 

Ubytování řešte přes Booking nebo Agodu, která v Asii vychází často výhodněji. Využít můžete také naší slevu na první ubytování na AirBnB. Chce to nabídky porovnat a pak se rozhodnout. Možné je i domlouvat ubytování na místě, doporučujeme však mít ubytování zajištěné alespoň na prvních pár dnů. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky na trase VídeňBangkogVídeň vyhledávejte v tomto přehledném kalendáři termínů. 

 

K dispozici jsou momentálně termíny od května až do konce roku (krom července). V ceně 11 290 Kč jsou zahrnuty letenky tam i zpět, veškeré poplatky, příruční i odbavené zavazadlo.

 

Levné letenky Bangkok
Levné letenky Bangkok
Thajsko z Vídně s možností navštívit Velkou čínskou zeď za 11290Kč (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!