Last minute letenek z Varšavy do Bangkoku za cca 7250Kč můžete využít k levné dovolené v Thajsku. Krom nízké ceny je výhodou i to, že jde o přímé lety a tak se vyhnete nutnosti přestupování. Z Bangkoku se už snadno dostanete kamkoliv potřebuje. Můžete zamířit na jih Thajska, kde najdete ty nejkrásnější pláže, na sever se zajímavými chrámy a přírodou, nebo upřednostnit nedaleký Koh Chang (kam se snadno dostanete minibusem). Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Thajska přes cestovní kanceláře, naleznete zde. V případě zájmu si pospěšte, tyto letenky se vždy velmi rychle vyprodají a nejde čekat platnost víc než pár minut.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Před cestou se určitě pojistěte, všechna ošetření jinak zaplatíte z vlastní kapsy a to velmi draze. Online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Do Varšavy se nejlevněji dostanete se společností Polskibus. Průvodce Varšavou naleznete zde. Berte to jako variantu, jak Thajsko navštívit levně, výhodnou zejména pro čtenáře z Ostravy a okolí. Někdo může namítnout, že pro pár tisíc úspory si raději připlatí odlet z Prahy a určitě i to je cesta. Záleží na preferencích každého.

 

Před nákupem letenek si spočtěte orientačně všechny náklady, včetně cesty do Varšavy a zpět. Kolik utratíte v Thajsku je samozřejmě individuální, nám se dařilo vejít do tisícovky na den ve dvou lidech (levné ubytování někde trochu bokem, strava u mísních, nějaká zábava). Dá se to ale samozřejmě i o něco levněji nebo mnohem dráž, tohle berte jen pro hrubý odhad pokud nechcete vyloženě škudlit a zároveň nepotřebujete žádný luxus. 

 

 

Letenky Varšava – Bangkok – Varšava za 1199 zlotých můžete zarezervovat zde >>

Cena na náhledu za 2398 zlotých je za 2 osoby.

 

Last minute letenky do Thajska
Last minute letenky do Thajska
Thajsko z Varšavy přímým letem za 7250Kč! (letenky tam i zpět, vč. odbaveného zavazadla)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!