Letenky do Thajska z Varšavy, o kterých jsem již dnes psal, ještě více zlevnily a nyní jsou k dostání za cca 6000kč. Odlet je ale zítra v 15:30 a tak dobře zvažte, zda je pro vás vůbec reálné tuto akci stihnout. Obvykle podobné tipy dávám jenom na naši Facebook stránku, ale Thajsko patří mezi top destinace a tak by to někdo mohl uvítat. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Thajska přes cestovní kanceláře, naleznete zde. V případě zájmu si pospěšte, tyto letenky se vždy velmi rychle vyprodají a nejde čekat platnost víc než pár minut.

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Před cestou se určitě pojistěte, všechna ošetření jinak zaplatíte z vlastní kapsy a to velmi draze. Online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Do Varšavy se nejlevněji dostanete se společností Polskibus. Průvodce Varšavou naleznete zde.

 

Před nákupem letenek si spočtěte orientačně všechny náklady, včetně cesty do Varšavy a zpět. Kolik utratíte v Thajsku je samozřejmě individuální, nám se dařilo vejít do tisícovky na den ve dvou lidech (levné ubytování někde trochu bokem, strava u mísních, nějaká zábava). Dá se to ale samozřejmě i o něco levněji nebo mnohem dráž, tohle berte jen pro hrubý odhad pokud nechcete vyloženě škudlit a zároveň nepotřebujete žádný luxus. Jak jsem již psal, dobře zvažte, zda je pro vás reálné odlet stihnout.

 

Ubytování můžete řešit přes Booking.

 

 

Letenky Varšava – Bangkok – Varšava za 999 zlotých můžete zarezervovat zde >>

Cena na náhledu za 1998 zlotých je za 2 osoby.

 

 

 

Super last minute letenky z Varšavy do Thajska za 6000Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!