Pokud plánujete oslavit Silvestra v zahraničí, je už nejvyšší čas ho začít plánovat. Jednou z variant mohou být letenky z Prahy do Bruselu a následný přesun do Brugg, přezdívaných též Benátky severu. Za letenky tam i zpět + přesun autobusem zalatíte pouze 1500Kč a časově to vychází přímo ukázkově – ráno 31. prosince odletíte a večer 1. ledna se vrátíte. Naladit se můžete např. u filmu “V Bruggách“, který zde byl natáčen. Průvodce po městě Bruggy, naleznete zde. Zájezdy do Belgie přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

V případě zájmu dlouho neváhejte s nákupem, ty nejlepší termíny vydrží několik hodin, maximálně dní.

 

Počítejte s tím, že doprava jen část nákladů. Bruggy jsou nádherné, turisty velmi navštěvované město. A ceny ubytování tomu bohužel odpovídají. Nezapomente si tedy před zakoupením udělat celkovou kalkulaci  včetně ubytování. Rovněž případný alkohol bych nakoupil už na letišti, na místě je dražší.

 

Všechny hotely na tuto noc naleznete zde. Pro milovníky zážitků by mohla být zajímavá např. tato volba :). Levnější alternativou je využít naší slevu 725Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

Cena jízdenek z letiště do Brugg není pevná, ale mění se s obsazeností. Cena za první sedačky začíná na 5€/jedna cesta a postupně stoupá. Obojí zakupte najednou na flibco.com, hned jak se uvolní do prodeje. Alternativně můžete tyto letenky využít samozřejmě i k jinému itineráři, třeba nedaleký Ghent se mi líbil minimálně stejně jako Bruggy a na přespání byl o dost levnější.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Slevu až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb můžete využít zde
100 Kč zdarma na jízdné v Uber - stáhněte si aplikaci a vložte do ní kód m97mxb88ue
100 Kč zdarma na jízdné v Liftago Taxi - stáhněte si aplikaci a vložte do ní kód JIRI8795

 

Letenky zakupujte přímo na stránkách Ryanair.com na trase Prague – Brussels Charleroi – Prague

 

Levné letenky do Belgie na Silvestra
Levné letenky do Belgie na Silvestra

 

Silvestr 2018 v Bruggách z Prahy za 1500Kč! (letenky + jízdenky)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!