Pokud vás zaujala možnost poskládat si svůj výlet přes Milán na Ibizu, ale cílový španělský ostrov vás moc neláká, na podobném principu funguje i náš další tip. Tentokrát se přes Milán vypravíte na Sardinii, celková cena letenek je 1 690 Kč. Opět můžete vybírat z více termínů, my pro názornost volíme odlet 18. července z Prahy do Milána, o den později se odtud přesunete na Sardinii. 23. července vás čeká návrat zpět do Milána a odtud 25. července domů do Česka. Zastávku v Miláně případně můžete zkrátit na minimum, na Sardinii naopak zůstat delší dobu apod. Před cestou nahlédněte do našeho podrobného průvodce po Sardinii. Jedná se o tip na individuální cestování, veškeré zájezdy na Sardinii s CK případně naleznete zde

 

INFO KE KORONAVIRU: Jak jsme se opět přesvědčili (od 5. února se mění podmínky pro vstup do ČR), plánovat je v dnešní době složité a existuje riziko, že některé lety budou změněny. Sledujte aktuální informace dostupné na webu ministerstva.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme nahlédnout do tohoto podrobného návodu >>.

 

Pro cesty po EU sice cestovní pojištění není nezbytně nutné, i vzhledem k situaci s koronavirem ho ale doporučujeme vyřídit. Online srovnání všech dostupných cestovních pojištění naleznete zde >>.

 

Odlet a přílet bude z výborně dostupné Prahy. Před nákupem letenek přesto nezapomeňte na celkovou kalkulaci dovolené. Započítejte ubytování, stravování, cestu z/na letiště i transfery po Miláně a Sardinii. Pokud ostrov plánujete projet křížem krážem, ideální volbou bude pronájem auta.

 

Všechny volné hotely na Sardinii naleznete zde, na Ibize pak zde. Nabízí se také možnost registrace přes tento odkaz a následně využití slevy na vaše první ubytování rezervované přes web Airbnb. Pozor, vzhledem k situaci rezervujte ubytování s možností bezplatného storna.

 

 

Letenky na trase Praha–Milán–Praha například na termín 18. až 25. července zakoupíte na stránkách Ryanair, případně na českém webu zde (cena je vyšší o jejich provizi, celý nákup ale probíhá v češtině).

 

Letenky na trase Milán–Alghero–Milán například na termín 19. až 23. července zakoupíte na stránkách Ryanair, případně na českém webu zde (cena je vyšší o jejich provizi, celý nákup ale probíhá v češtině).

 

ryanair milán praha červenec 2021
Letenky z Prahy do Milána červenec, Ryanair
ryanair sardinie milán červenec 2021
Letenky z Milána na Sardinii a zpět, Ryanair
Sardinie o letních prázdninách z Prahy za 1690 Kč! (letenky tam i zpět, s možností navštívit Milán)
Štítky:            

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *