Za zajímavou cenu si můžete poskládat výlet na Ibizu přes Milán. Velkou výhodou je široká dostupnost termínů, letenky z Prahy do Milána jsou za 798 Kč dostupné v podstatě přes celé prázdniny a z Milána na Ibizu také nebudete mít problém mezi termíny vybrat. Celou dovolenou si tak můžete naplánovat svým požadavkům na míru. My jsme pro názornost zvolili odlet z Prahy na sobotu 7. srpna, v Miláně se stráví víkend a v pondělí 9. srpna se přeletí na Ibizu. Tam si sluníčka a atmosféry můžeme užívat až do neděle 15. srpna, kdy se odletí zpět do Milána a následně do Prahy. Pobyt v Miláně/na Ibize si ale můžete zkrátit či protáhnout. Informace o Ibize najdete v našem průvodci. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy na Ibizu přes cestovní kanceláře případně naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Jak jsme se opět přesvědčili (od 5. února se mění podmínky pro vstup do ČR), plánovat je v dnešní době složité. Nikdo nemůže předvídat, jaká situace bude v létě – vše se můžete výrazně uklidnit, existuje však také riziko, že některé lety budou změněny. Sledujte aktuální informace dostupné na webu ministerstva.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte žádné zkušenosti, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >>.

 

I při cestách po Evropě doporučujeme uzavřít cestovní pojištění. Přehledné online srovnání dostupných možností naleznete zde >>.

 

Odlet je z výborně dostupné Prahy. I přesto před nákupem letenek nezapomeňte propočítat náklady na celou dovolenou. Pokud se nechcete spoléhat na hromadnou dopravu nebo na Ibize plánujete strávit delší dobu a projet ji křížem krážem, auto si můžete vypůjčit přes ověřené stránky Rentalcars.

 

Všechna volná ubytování na Ibize naleznete zde, v Miláně pak zde. Vzhledem k situaci rezervujte ubytování s možností bezplatného storna. Druhou možností je pak rezervace bytu přes AirBnb. S využitím naší slevy na vaše první ubytování můžete výrazně ušetřit.

 

 

Letenky na trasu Praha–Milán–Praha například na termín 7. až 15. srpna (sobota až neděle) rezervujte na webu Ryanair, případně na českém webu zde (cena je vyšší o jejich provizi, celý nákup ale probíhá v češtině).

 

Letenky na trasu Milán–Ibiza–Milán například na termín 9. až 15. srpna (pondělí až neděle) rezervujte na webu Ryanair, případně na českém webu zde (cena je vyšší o jejich provizi, celý nákup ale probíhá v češtině). 

 

ryanair milán praha letenky
Letenky z Prahy do Milána a zpět, Ryanair
ryanair milán ibiza letenky
Letenky z Milána na Ibizu a zpět, Ryanair
Ibiza z Prahy o letních prázdninách přes Milán za 1940 Kč! (všechny letenky tam i zpět)
Štítky:                

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!