Finnair dnes nenabízí pouze levné letenky do New Yorku, ale i do San Francisca. Nemusíte zůstat ale jen u jeho prohlídky, vřele doporučuji z vlastní zkušenosti návštěvu nedalekého Los Angeles (nezapomeňte na prohlídku Universal Studios), projet si Mustangem národní parky a zamířit i do Las Vegas. Byl to nezapomenutelný výlet a západní pobřeží jsme si užili více, jak to východní. Před cestou nezapomeňte na vyřízení ESTA. Našeho průvodce po San Francisku naleznete zde.

 

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>

 

Co se ubytování týká, doporučoval bych využít slevy 725Kč na první ubytování a ubytovat se přes Airbnb. Pokud AirBnb využít nechcete, můžete zvolit klasický Booking. Případně motely při cestě, nebo se na benzínkách poohlédnout po akcích v okolí.

 

Jako vždy nezapomeňte spočítat všechny náklady, letenky budou představovat pouze část rozpočtu. USA je poměrně drahou destinací. Výrazně ušetřit můžete nákupy ve Walmarktu, což jsme využivali celou dobu :).

 

V ceně letenek je jen příruční zavazadlo, což ale nemusí být problém. Také jsme cestovali jen s ním, návod na to, jak se sbalit i na 7-měsíční cestu kolem světa, naleznete zde. Odbavené zavazadlo je možné za příplatek.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Slevu až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb můžete využít zde
100 Kč zdarma na jízdné v Uber - stáhněte si aplikaci a vložte do ní kód m97mxb88ue
100 Kč zdarma na jízdné v Liftago Taxi - stáhněte si aplikaci a vložte do ní kód JIRI8795

 

Letenky Vídeň – San Francisco – Vídeň můžete zarezervovat zde << Kalendář termínů >>

 

San Francisco z Vídně za 6390Kč! (letenky tam i zpět, mnoho termínů)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!