Rádi byste vyrazili na Rhodos, ale preferujete cestování na vlastní pěst? Pak by vás mohly zaujmout akční letenky společnosti Ryanair, které aktuálně zakoupíte na týdenní říjnový termín za 1154 Kč, a to s odletem z Prahy. Co byste neměli na Rhodu určitě minout zjistíte v našem podrobném průvodci zdarma. Jestliže byste přece jen hledali zájezdy na Rhodos s cestovní kanceláří, veškeré nabídky naleznete zde. 

INFO KE KORONAVIRU: Před odletem jste povinni vyplnit online formulář s podrobnostmi o vašem pobytu. Do emailu vám následně dorazí QR kód, kterým se prokážete při vstupu do letadla. Jak formulář vyplnit zjistíte v tomto článku. Mějte však na paměti, že do odletu stále zbývá skoro měsíc, situace se tedy může ještě změnit. Sledujte proto aktuální dění a novinky. 

 

 

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >> 

 

K ceně letenek dále nezapomeňte připočítat i náklady na stravování, ubytování, letištní transfery či cestovní pojištění, na které byste určitě neměli zapomenout. Přehledné online srovnání pojištění si pak můžete prohlédnout zde. 

 

Ubytování si můžete zařídit tradičně přes Booking. S ohledem na situaci však doporučujeme hledat nabídky s možností bezplatného storna. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

 

Letenky Praha – Rhodos – Praha v termínu 9. – 16. října (pá-pá) můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Letenky lze alternativně zakoupit u českého prodejce, cena je o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

Akční letenky Praha – Rhodos
Rhodos z Prahy za 1154 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!