Levnou dovolenou na Rhodosu si můžete užít díky akčním letenkám společnosti Laudamotion. O letních prázdninách je pořídíte za pouhých 59,9€, tedy zhruba 1530Kč. Já pro názornost zvolil 8-denní dovolenou v srpnu, ale pokud byste jeli v červnu, dá se s cenou dostat ještě níže – letenky jsou pouze za 39,9€ a i ubytování je levnější. Odlet je z Berlína, což sice není tak pohodlné, ale přinese to značnou finanční úsporu. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy na Rhodos přes cestovní kanceláře naleznete zde.

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Průvodce Berlínem naleznete zde, pokud budete mít čas a pojedete s dětmi, je možná rozumné tuto příležitost využít k prohlídce Berlínské Zoo. Nám se líbila i bez dětí :). Jízdenky můžete nakoupit u StudentAgency, nebo Eurolines.

 

Před nákupem si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci, tedy včetně cesty na/z letiště v Berlíně i na Rhodosu, náklady na jídlo a případné půjčení automobilu.

 

Ubytování doporučuji také řešit co nejdříve a to bud klasicky přes Booking, nebo využijte naší slevu na první ubytování a ubytujte se přes Airbnb. Na mnou vybrané datum naleznete hotely zde. Já pak pro názornost vybral tyto apartmány, ale samozřejmě si termín i ubytování vyberte dle svých představ. Tyhle jsem vybral pro výborné hodnocení a nízkou cenu, ale někdo bude chtít být třeba u pláže, nebo blíž nočnímu životu.

 

 

Letenky Berlín – Rhodos – Berlín zakupte přímo na Ryanairu, já pro názornost vybral datum 16. – 23. srpna. Alternativně můžete koupit letenky u českého prodejce, cena je o trochu vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunamu podpoříte tento web.

 

Levné letenky na Rhodos
Levné letenky na Rhodos

 

 

 

Rhodos o letních prázdninách na 8 dní za 3550Kč! (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!