Na prodloužený červnový víkend plný romantiky lákají levné letenky z Prahy. Na tři dny při něm navštívíme krásnou Paříž a na další dva dny Benátky. Tip si ale můžete do velké míry přizpůsobit svým potřebám, není problém ho prodloužit, nebo naopak zkrátit. Průvodce Paříží naleznete zde, průvodce Benátkami pak zde.

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Před cestou si nezpomeňte spočítat všechny náklady, tedy včetně dopravy na místě, stravy, ubytování a případných vstupů. Kalkulace je vedena pro 2 osoby, pokud by vás letělo více, letenky vás vyjdou ještě o něco levněji.

 

 

Všechny letenky zakupujte najednou přímo u dopravce na EasyJet.com. Tedy naklikejte si letenky Praha – Paříž na 24. června, pak dejte „Přidat další let“, naklikejte letenky Paříž – Benátky na 26. června a přes „přidat další let“ přidejte let do Prahy na 28. června. Jde o to, že součástí ceny je administrační poplatek, který se ale hradí jen jednou. Proto na nejlepší cenu dosáhneme, když všechny letenky zakoupíme najednou. Cena za 2 osoby je pak 3610Kč.

 

 

 

 

V ceně máte jen příruční zavazadlo, což ničemu nevadí – tahat se s kufrem by bylo zcela zbytečné. Jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7-měsíční cestu kolem světa, si můžete přečíst zde.

 

Všechny hotely v Paříži na 24. – 26. června, naleznete zde >>

Všechny hotely v Benátkách na 26. – 28. června, naleznete zde >>

 

Ušetřit také můžete vyžitím slevy 725Kč na první ubytování dražší 1900Kč. Slevu může využít každý a tak ji jednou můžete uplatnit v Paříži a po druhé v Benátkách.

 

 

 

Prodloužený letní víkend Praha – Paříž – Benátky – Praha za 1800Kč! (všechny letenky)
Štítky:                    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!