Na konci srpna se můžete opalovat na plážích ostrova Tenerife. Zpáteční letenky s odletem z Vídně u aerolinky WizzAir aktuálně zakoupíte za skvělých 1 070 Kč. Daná cena je platná s členstvím WizzAir, které se často vyplatí už při cestě ve dvojici. Pokud vás letí víc, je členství Wizzair většinou jasnou volbou. Bez členství zaplatíte zhruba o 20 euro víc, to je ale na Kanárské ostrovy stále slušná cena. Našeho podrobného průvodce po Tenerife, s nímž snadno naplánujete celou dovolenou, si můžete zdarma přečíst zde. Toto je tip na individuální cestování, veškeré zájezdy na Tenerife s cestovní kanceláří případně naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Nejdříve 48 hodin před odletem nezapomeňte odeslat speciální formulář. Podrobnější informace k vyplnění naleznete v našem článku zaměřenému na Formuláře. Po příletu vám může být změřena teplota, do ČR se pak vracíte volně bez povinnosti karantény či testu. Situace se do srpna může změnit, sledujte proto aktuální informace.

 

 

TIP: V případě, že s individuální turistikou nemáte zkušenosti, doporučujem k přečtení tento podrobný návod >>.

 

I když budete cestovat po EU, vždy raději doporučujeme vyřízení cestovního pojištění. Přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde >>.

 

Odlet a přílet bude z velmi dobře dostupné Vídně, kam se dopravíte se společnostmi Regiojet nebo Flixbus. Oba dopravci nabízejí i spoje, které vás zavezou přímo na letiště bez nutnosti přestupovat.

 

K ceně letenek samozřejmě připočítejte i další náklady, jaké budete mít. Myslete na transfery z/na letiště, stravování a ubytování. Pokud Tenerife chcete projet křížem krážem, ideální volbou bude zapůjčení vlastního automobilu

 

Ubytování vyřešte buď přes Booking, nebo využijte web AirBnb. Při registraci přes tento odkaz navíc získáte slevu na vaši první rezervaci. Bydlení přes AirBnb díky tomu může vyjít výrazně levněji než klasický hotel, obzvlášť pak pokud cestujete ve skupině nebo s rodinou.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky na trase VídeňTenerifeVídeň například v termínu 20. srpna až 1. září můžete zarezervovat na stránkách společnosti WizzAir. Letenky lze zakoupit také u spolehlivého českého prodejce, cena sice bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Pozornost věnujte pozdnímu příletu při cestě zpět do Vídně. Pokud se budete spoléhat na hromadnou dopravu, budete muset počkat na ranní spoj.

 

letenky kanáry wizzair
Letenky z Vídně na Tenerife, srpen

Prázdninové Tenerife z Vídně od 1070 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!