Spíše než do Malajsie a Asie vás to táhne opačným směrem do Ameriky? I populární New York nyní můžete navštívit za parádní cenu. Letenky s odletem z Mnichova aktuálně zakoupíte za 6 890 Kč s tím, že tam poletíte na palubě Brussels Airlines, zpět pak s Air Canada. Velký počet termínů naleznete v lednu, únoru i březnu. „Město, které nikdy nespí“ asi netřeba příliš představovat. Našeho podrobného průvodce New Yorkem ZDARMA si případně můžete přečíst zde. Toto je tip na individuální cestování, zájezdy přes cestovní kanceláře případně naleznete zde.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte žádné zkušenosti, přečtěte si tento podrobný návod >>.

 

Před letem za oceán nezapomeňte uzavřít cestovní pojištění. Zdravotní péče je v Americe velmi drahá. Kdybyste potřebovali lékařské ošetření, bez pojištění by vás to vyšlo nepříjemně draho. Přehledné online srovnání dostupných možností proto naleznete zde >>.

 

Odlet je z velmi dobře dostupného Mnichova. Pro dopravu můžete využít autobusy RegioJet či Flixbus, některé spoje zajíždí až na letiště, nemusíte tak nikde přestupovat.

 

Před nákupem letenek si nezapomeňte alespoň orientačně propočítat náklady na celou dovolenou. New York je známý svými vyššími cenami, je třeba s tím počítat už při nákupu letenek. Nezapomeňte, že pro vstup do USA je nutné vyřídit si vízum ESTA, což můžete učinit online zde. Při cestě zpět pak poletíte přes Kanadu, budete tedy potřebovat i vízum eTA.

 

Ubytování řešte buď klasicky přes Booking, nebo využijte tuto naši slevu na první ubytování zakoupené přes AirBnb. Ubytování v New Yorku obvykle představuje tu největší položku v rozpočtu. Nejdražší, ale taky největší zážitek je bydlet přímo na Manhattanu. Pokud chcete ušetřit, ubytování hledejte v jiných čtvrtích, pohlídejte si ale, ať jste v blízkosti metra, jinak přesuny zabijete spoustu drahocenného času.

 

 

Letenky Mnichov–New York–Mnichov za 6 890 Kč rezervujte zde v kalendáři termínů >>

 

USA, New York akční letenky
Levné letenky do New Yorku
New York z Mnichova za 6890 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!