Nenašli jste pod stromečkem letenky, jaké jste si přáli? Pokud vaše srdce volá po Asii, zpozorněte. Aerolinka China Southern Airlines do prodeje uvolnila letenky do Kuala Lumpur za velmi dobrých 8 990 Kč. Za danou částku je momentálně k dispozici několik termínů od ledna do dubna. Moc jich není, ale především pobyty na 3 a 4 týdny sestavíte bez problému. Návštěva moderního města Kuala Lumpur je pak vždy zážitek! Našeho průvodce si přečtěte zde. Tomuto největšímu městu Malajsie doporučujeme věnovat pár dní a pak se vydat na další průzkum dané země. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Malajsie přes cestovní kanceláře naleznete zde.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou začínáte, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Cestovní pojištění je pro cesty do Malajsie nutností. Přehledné online srovnání dostupných možností naleznete zde >>.

 

Odlet je z dobře dostupné Vídně, kam se pohodlně dopravíte autobusy Regiojet nebo Flixbus. Vybrané linky vás dovezou až na letiště.

 

Kromě ceny letenek, cestovního pojištění a transferu do/z Vídně do celkového rozpočtu započítejte i ubytování, dopravu po Malajsii a stravování. Dobrou zprávou je, že Malajsie obecně není drahá destinace. Na mnohém oproti ČR můžete ještě ušetřit.

 

Hotel vyhledávejte přes Booking nebo Agodu. Druhá jmenovaná možnost v asijských zemích někdy vychází výhodněji, vždy to ale chce nabídky porovnat. Alternativou je pak využití této naší slevy na vaše první ubytování rezervované přes stránky Airbnb.

 

 

Letenky Vídeň–Kuala Lumpur (Malajsie)Vídeň můžete rezervovat zde v přehledném kalendáři termínů >>

 

Malajsie, Kuala Lumpur akční letenky
Levné letenky do Kuala Kumpur, Malajsie
Kuala Lumpur (Malajsie) z Vídně za 8990 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!