Neapol

Pokud rádi plánujete dopředu, už teď si u aerolinky EasyJet můžete rezervovat podzimní letenky do italské Neapole. Termínů za cenu 938 Kč je víc, pokud zvolíte ten námi vybraný, v Itálii strávíte říjnový víkend. Zůstávat přitom nemusíte pouze v Neapoli, ale navštívit můžete i slavné Pompeje. To bychom vám doporučili obzvlášť pokud vyberete některý z dalších termínů a v Itálii se rozhodnete strávit delší dobu než víkend. Pro rady a inspiraci, co vše na místě podniknout, nahlédněte do našeho průvodce po Neapoli. Tento tip je na individuální turistiku, nabídku zájezdů do Itálie najdete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Do i z tohoto regionu Itálie aktuálně můžete cestovat bez omezení, tedy bez nutnosti řešit testy či karanténu. Dál ale doporučujeme sledovat situaci a případné změny.

 

 

TIP: Pokud je to vaše první cesta po vlastní ose, přečtěte si našeho průvodce individuální turistikou >>. 

 

Při kratší cestě po EU si sice vystačíte s modrou kartičkou pojištěnce, přesto vždy raději doporučujeme vyřídit cestovní pojištění (i vzhledem k tomu, že stojí pár korun za den). Budete tak mít jistotu bezplatného ošetření u lékaře. Přehledné srovnání možností naleznete zde >>.

 

Odlet a přílet bude z výborně dostupné Prahy, přesto před odletem nezapomeňte alespoň orientačně propočítat veškeré výdaje, jaké budete mít. Myslete na výše zmíněné cestovní pojištění, dopravu z/na letiště v Itálii, ubytování a stravu.

 

Hotel vyberte na stránkách Booking. Pokud dáváte přednost ubytování u někoho v soukromí, využijte tuto slevu na první ubytování rezervované přes web Airbnb. Vzhledem k aktuální situaci je ideální zvolit ubytování s možností bezplatného storna.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky na trase PrahaNeapolPraha například na termín 23. až 25. října (pátek odpoledne až neděle ráno) můžete zakoupit na stránkách společnosti Easyjet. Alternativně je možné letenky rezervovat u spolehlivého českého prodejce, cena bude o něco vyšší, ale vy získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

letenky neapol easyjet
Letenky z Prahy do Neapole, mnoho termínů, EasyJet
Neapol z Prahy na víkend za 938 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!