Levné letenky na Zakynthos

Online letenky se slevou až 90%
Praha
Letiště Zakynthos

Levné letenky

Zakynthos, krásný ostrov v Jónském moři, je jedním z nejpopulárnějších turistických cílů v Řecku. Pokud plánujete navštívit tuto nádhernou destinaci, je důležité vědět, jak najít nejlepší a nejlevnější letenky. V tomto článku vám přinášíme užitečné informace a tipy, které vám pomohou plánovat váš výlet na Zakynthos.

Kolik obvykle stojí letenky na Zakynthos?

Cena letenek na Zakynthos se může lišit v závislosti na sezóně a nabídce leteckých společností. V období hlavní sezóny, které spadá do letních měsíců, se ceny pohybují v rozmezí 5 000 - 10 000 Kč za zpáteční let. V mimo sezónu je možné nalézt levnější letenky za ceny kolem 3 000 Kč.

Kde hledat nejlevnější letenky na Zakynthos?

Existuje několik způsobů, jak najít nejlevnější letenky na Zakynthos. Jednou z možností je vyhledávat letenky v našem vyhledávači levných letenek, který vám porovná ceny více jak 500 leteckých společností.

Další možností je sledovat nabídky leteckých společností přímo na jejich webových stránkách. Některé letecké společnosti, jako je například Ryanair, easyJet nebo Aegean Airlines, nabízejí čas od času slevy a akční nabídky na lety na Zakynthos.

Kdy je nejlepší čas na nákup letenek na Zakynthos?

Obecně platí, že čím dříve si zakoupíte letenky, tím vyšší je pravděpodobnost získání lepší ceny. Nejlepší čas na nákup letenek na Zakynthos je zpravidla několik měsíců před plánovaným odletem. V této fázi mohou být ceny ještě relativně nízké, a můžete si tak zajistit výhodnou nabídku.

Pokud se však rozhodnete cestovat mimo hlavní sezónu, můžete se setkat s akčními nabídkami a last minute slevami na letenky na Zakynthos. V této době je menší poptávka a letecké společnosti mohou nabídnout nižší ceny, aby přilákaly více cestujících.

Jak dlouho trvá let na Zakynthos?

Doba letu na Zakynthos se liší v závislosti na vašem místě odletu. Pokud letíte z Prahy, průměrná doba letu je kolem 2 hodin a 30 minut. Je však důležité si uvědomit, že doba letu se může lišit v závislosti na povětrnostních podmínkách a případných přestupech.

Kam přistávají letadla na Zakynthosu? Letadla přistávají na mezinárodním letišti Zakynthos (ZTH), které se nachází poblíž hlavního města ostrova, Zakynthos Town. Letiště je dobře propojeno s městem a dalšími částmi ostrova díky autobusovým a taxi službám. Od letiště do centra Zakynthos Town trvá cesta přibližně 10 minut.

Akční letenky