Levné letenky na Santorini

Online letenky se slevou až 90%
Praha
Letiště Santorini

Levné letenky

Plánujete svou příští dovolenou a Santorini je místem, kam se chcete vydat? V tomto článku vám přinášíme užitečné informace o tom, jak najít levné letenky do tohoto řeckého ráje na zemi.

Kde koupit nejlevnější letenky na Santorini?

Existuje mnoho možností, jak najít ty nejvýhodnější letenky právě pro vás. Odrazovým bodem by pro vás mělo být prohlédnutí webových stránek leteckých společností. Využít ale můžete i vyhledávač levných letenek, které své využití najdou zejména tehdy, když poletíte s přestupy.

Které letecké společnosti létají na Santorini bez přestupu?

Přímé lety z Prahy nabízejí dvě letecké společnosti, Smartwings a Czech Airlines. Z rakouské metropole se na Santorini dostanete přímým letem pomocí společnosti Ryanair nebo EasyJet.

Ceny letenek na Santorini

Pokud chcete na tento krásný řečký ostrov cestovat v létě, je důležité mít na paměti, že ceny letenek ekonomické třídy se v letní sezóně pohybují mezi 5500 až 8000 korunami za jednoho dospělého cestujícího. Pokud byste však plánovali Santorini navštívit mimo sezónu, můžete najít letenky již od 3000 korun.

Doba letu na Santorini

Pokud zvolíte cestu přímým spojem, můžete očekávat let trvající přibližně 2 hodiny a 40 minut. Vzdušnou čarou uletíte za tento časový úsek necelých 2000 kilometrů.

Akční letenky