Levné letenky na Sardinii

Online letenky se slevou až 90%
Praha
Letiště Alghero Fertilia

Levné letenky

Lákají vás krásy druhého největšího italského ostrova? Není divu, Sardinie má pro každého něco: krásné pláže, úchvatné přírodní scenérie, historické památky i originální kulturu. V následujícím textu se dozvíte, kde hledat a sehnat nejvýhodnější letenky na tento zajímavý ostrov. Možností máte hned několik.

Kolik obvykle stojí letenky na Sardinii?

Jak tomu obvykle u středomořských destinací bývá, ceny letenek se výrazně liší v sezóně a mimo ni. Zatímco během prázdninových měsíců nejsou výjimečné ceny přesahující 10 000 korun za zpáteční letenku, mimo sezónu zaplatíte i méně než polovinu. Pokud si navíc počkáte na speciální slevové akce, jaké nabízí například Ryanair, můžete zpáteční letenku pořídit i za cenu jen málo přesahující 2000 korun.

Jak dlouho trvá let na Sardinii?

Přímý let z Prahy na Sardinii trvá asi dvě hodiny, z Vídně potom o půl hodiny méně.

Na která letiště se létá na Sardínii?

Pro lety z Prahy a Vídně připadají v úvahu dvě letiště. Tím prvním je Olbia v severní části ostrova (létají sem Smartwings z Prahy i Bratislavy), tím druhým potom letiště Cagliari (sem míří jak Smartwings z Prahy, tak Ryanair z Vídně).  Na Sardinii funguje ještě letiště Alghero, to je však využíváno pouze sporadicky.

Akční letenky