Levné letenky do Itálie

Online letenky se slevou až 90%
Praha
Letiště Řím Ciampino

Levné letenky

Plánujete navštívit Itálii? Cena letenek do této oblíbené destinace se liší dle příletového letiště. Nejlevněji si většinou zaletíte do Milána, Pisy a Benátek, kam seženete letenky i za ceny kolem tisícovky. Naopak dražší ceny očekávejte při letech na Sicílii, Sardinii či jih Itálie. Cestovat můžete s leteckými společnostmi Ryanair, Wizz Air a easyJet

Nejlevnější letenky do Itálie pořídíte s odletem během zimních měsíců. Letenky rezervujte přibližně 2 měsíce do plánovaného odletu. Pokud cestujete za koupáním, levnější ceny očekávejte během června a září. Naopak nejdráž letenky pořídíte během letních prázdnin. 

Nejvýhodnější letenky do Itálie najdete v našem vyhledávači nejlevnějších letenek.

Kolik obvykle stojí letenky do Itálie?

Cena letenek do Itálie se velmi liší dle vaší cílové destinace. Nejlevněji si zaletíte do Milána, Pisy a Benátek, kam můžete sehnat letenky za cenu kolem tisícovky. Naopak vyšší ceny očekávejte u letenek na Sicílii, Sardinii či do Kalábrie. 

Kde koupit nejlevnější letenky do Itálie?

Nejvýhodnější letenky do Itálie najdete v našem vyhledávači nejlevnějších letenek, který vám porovná ceny letenek všech leteckých společností.

Letenky můžete rovněž zakoupit přímo u leteckých společností, jako je Ryanair, Wizz Air a easyJet. 

Kdy jsou letenky do Itálie nejlevnější?

Nejlevnější letenky do Itálie pořídíte s odletem během zimních měsíců. Letenky rezervujte přibližně 2 měsíce do plánovaného odletu. 

Které letecké společnosti létají bez přestupu do Itálie?

Z Prahy si bez přestupu zaletíte hned do několika destinací, a to Neapole, Říma, Benátek, Milána, Katánie, Boloni, Turína a Pisy. Letenky pořídíte u nízkonákladových společností Ryanair, easyJet i Wizz Air. 

Do ostatních destinací se podíváte s přestupem. 

Jak dlouho trvá let do Itálie?

Na sever Itálie se dostanete asi za hodinu a čtvrt letu. Pokud cestujete do Kalábrie či na Sicílii, počítejte se 2,5 hodinami v letadle. Do Říma se podíváte za 2 hodiny letu.

Na která letiště se létá v Itálii?

Napříč Itálií se nachází desítky mezinárodních letišť. Mezi nejvyužívanější letiště v zemi patří: 

Akční letenky